19.1 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Slováci, zle je, Rusi už varujú aj nás! Je vraj len otázkou času, kedy k nám príde „horúca fáza“ (VIDEO)

Zvykne sa vravieť, že tak dlho sa chodí s džbánom pre vodu až sa na ňom ucho utrhne. Ale zvykne sa hovoriť aj to, že kto sa zahráva s ohňom, ten sa môže riadne popáliť. A práve toto teraz robí Slovensko. Pri vojne Ukrajiny a Ruska robí kroky, ktorými sa môže nielen riadne popáliť, ale na to i šeredne doplatiť.

Ak si naši vládni politici, vrátane prezidentky Čaputovej mysleli, že naše zásobovanie zbraňami a opravy poškodenej techniky z vojny na Ukrajine zostanú bez povšimnutia Ruska, strašne sa zmýlili. „Nepreplávali sme!“ Áno, vojna je to strašná a pomôcť sa má, ale nie takto. Slová, ktoré vyslovil diskutujúci v ruskej televízii Roccia1, a ktoré zverejnila v zostrihu videa Maca Blade, by mali Slovákov minimálne zneistiť, ak nuž nie vystrašiť, že pri zahrávaní sa s ohňom sa môžeme šeredne popáliť.

Slováci, zle je, Rusi už varujú aj nás! Je vraj len otázkou času, kedy k nám príde „horúca fáza“ (VIDEO)
Zdroj: FB / Maca Blade

Logika vojny je taká, že vojna príde na ich územie

Je potrebné, aby sme to pochopili nielen my, ale mimochodom aj poľskí a slovenskí občania, pretože o Slovensku sa veľa nehovorí. A Slovensko sa zmenilo na prvotriednu, v ničom nezaostávajúcu opraváreň techniky, zaisťujúcu presun a tak ďalej, všetkého potrebného na Ukrajinu. Obnovili staré, opustené vojenské fabriky, mimochodom veľmi starostlivo a kreatívne, a to, že sa v nich vyrábajú rakety NATO pre buky. Aj to je kreatívna vojnová kampaň, ak nechcete veľa noviniek, stačí vybaviť sovietske drony svojím mozgom, t.j. elektrotechnikou, a fungujú celkom dobre. A tak treba vnímať Poliakov a Slovákov, a možno nielen ich,“ hovorí v zostrihu videa jeden z diskutujúcich Rusov.

Toto je už vážne choré – Ministerstvo školstva deťom zrušilo olympiádu v ruskom jazyku!

„Logika vojny je taká, že nezávisle na tom, čo si tu povieme, vojna príde na ich územie. Či už to budú raketové úroky, sabotážne skupiny alebo niečo iné, tým, že sa pridali k vyzbrojovaniu Ukrajiny, a vytvorili s ňou jednotný vojensko-priemyselná komplex, sa fakticky zapojili do vojny. Je len otázkou času, kedy k nim príde horúca fáza,“ šokuje na záver diskutujúci.

Tak čo Slováci? Už vám to dochádza? Máme sa báť, hoci sme v NATO? Áno, presne tak, musíme sa báť práve preto, že sme v NATO, pretože ak sa strhne vojna medzi NATO a Ruskom, tak to vôbec nebude o fazuľky, ale o život! Za našu „lojálnosť“ (alebo riťolezectvo?) a až prílišnú horlivosť môžeme zaplatiť životmi. Toto je to, čo ste, milí Slováci, naozaj chceli?

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x