15.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Realita: Takto sa likvidujú gastro prevádzky. Zavrite, zhasnite a odíďte! Najlepšie na Úrad práce… (VIDEO)

Slovenské gastro prevádzky padajú jedna po druhej na kolená. Zásluhu na tom má nielen nepriaznivá pandemická situácia, ale aj nepochopiteľné nariadenia našej vlády a „odborníkov“. Teda tých, ktorí majú pravidelný mesačný príjem, nech sa deje čo sa deje.

Nášmu gastru už zvoní umieráčik. Mnohí z tých, ktorí sa ešte ako-tak držia nad vodou sa zrejme po súčasnom lockdowne a opatreniach v ňom dostanú na dno a svoje prevádzky zatvoria definitívne. Jedna z nich, trnavský Hollywood burger sa síce snaží prežiť, lenže hygienici ho držia pod krkom a uberajú kyslík. Prvú ranu od nich dostal majiteľ v utorok 23.11., druhú o deň neskôr. Ako vidieť vo zverejnenom videu, ruka „zákona“ sa nehodlá poddať za žiadnu, cenu.

Interiér zostal zatvorený, fungovať však nemôžu ani ako donáška!

Hygienici spolu s policajtami chceli už v utorok vyhodiť z podniku Hollywood burger hostí, lebo vraj nemali potrebné „doklady“, čo ale majiteľa rázne odmietol. Celá situácia mala zrejmé pokračovanie, ktorého hlavnými „hrdinami“ boli nekompromisné hygieničky a policajti. Majiteľovi hygieničky nariadili aby už v predávaní nepokračoval a prevádzku zatvoril. A druhý deň si to šli pre istotu overiť.

Aby bol „cirkus“ ešte zaujímavejší, okrem policajtov sprevádzala hygieničku k podniku i TV Markíza. „Dnes aj TV Markíza hlavné správy a opäť pani Elvírka. Priatelia uzatvorili sme prevádzku na 30 dní ako nám bolo povedané včera. OK. Ako ste mohli vidieť, interiér reštaurácie ostal zatvorený a fungujeme len ako DONÁŠKA, ktorú nám robí externá firma. Že nemôžeme ani to, a tým pádom nie je prevádzka zatvorená,“ rozčuľuje sa v statuse majiteľ podniku.

„Takže na 30 dni nemáte čo hľadať vo svojom podniku. Koho ohrozujeme na zdraví? Jedným slovom KOK….MUS. Chceli sme hrať čestne a nespraviť z vás úplných imbecilov, ale asi to inak nepôjde,“ končí svoj zúfalý status majiteľ. Ako je aj z tohto vidieť, tí, ktorí majú svoje výplaty isté potrebujú definitívne dostať na kolená tých, ktorí sa snažia prežiť.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články