13.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Potravinový semafor mi ukradla „vykrádačka tém iných“ a pritom so Sulíkovou nevestou (Gröhlingom) neurobila NIČ, rozčúlil sa Linhart

Deti v školách a škôlkach si zaslúžia lepšiu stravu. Aj keby mala pre to padnúť Sulikova hlava, myslí si poslanec za Sme rodina, potravinový kritik Patrik Linhart so Sme rodina. A preto sa znova rozhodol predložiť Potravinový Semafor pre školy!

„Chceme Potravinový Semafor pre škôlky a školy, ktorý blokuje Sulíkov minister Grohling. Pokiaľ SAS nemá záujem o lepšiu stravu pre naše v deti v školách a podporuje predaj výrobkov od Otravinárov, predseda SAS Richard Sulík pri odvolávani nemusí očakávať moju podporu,“ rozohnil sa poslanec na facebooku.

Moje PROTI jeho odvolaniu zaručene už nedostane. Keď to nejde po dobrom, pôjde to po zlom, na to som si už bohužiaľ v tejto koalícii zvykol. Pre lepšie stravovanie v školách urobím čokoľvek. A tí, čo ma poznajú, vedia, že pre dosiahnutie cieľov pre lepšie a kvalitnejšie potraviny som toho schopný !!!

Potravinový semafor mi ukradla "vykrádačka tém iných" a pritom so Sulíkovou nevestou (Gröhlingom) neurobila NIČ, rozčúlil sa Linhart

Môj Potravinový Semafor, ktorý chcem zaviesť v školách bol zamietnutý a túto moju agendu si ukradla pre svoje úbohé zviditeľnenie bývalá šéfka komory Otravinárov a dnes poslankyňa SAS. Tá je známa ako “ vykradačka tém iných“,“ neodpustil si poznámku voči „kolegyni“ z parlamentu.

Okrem fotiek (ktoré boli kópiou tých mojich) a po týždni jej seba-prezentácií v médiách, ktoré jej zaplatili sponzori reklamou Otravinárov, (ktorou nás tieto médiá kŕmia), neurobila s ministrom Grohlingom (Sulikovou nevestou) absolútne nič. A to je ten problém. Strana odborníkov si urobila PR, čo je mi ukradnuté. Ale mňa zaujíma výsledok, ktorý sa ako som aj predpokladal nedostavil !!! Keď skončili s vlastnou falošnou promo reklamou v platených mainstreamových médiách, na deti v školách sa totálne aj s Grohlingom vykašľali,“ pokračoval.

„V pondelok preto predkladám na koaličnú radu POTRAVINOVÝ SEMAFOR pre školy! Keďže SAS nebude prítomná, nemôže ho ani vetovať. Pokiaľ však by nastali u tohto môjho návrhu problémy, ako SAS vytvárala pol roka na žiadosť Otravinárov aj pri Potravinovom Semafore pre obchody, na ktoré aplikáciu zbožné stále čakáme, Sulík nech s mojou podporou v parlamente nepočíta. Viackrát som sa pokúšal stretnúť s Grohlinom, no bol som ním zavádzaný a oklamaný,“ napísal Linhart.

A potom aj objasnil „príbuzenské vzťahy“ našich politikov. Noooo, nedával si veru servítku na ústa.

„Preto ani on, ani jeho zať (predseda SAS Sulík) už nemajú moju dôveru. Bol by som rád, keby som tento status nemusel písať, no bol som k tomu doslova donútený nezáujmom SAS o zlepšenie podmienok stravovania v školách a škôlkach a tým, že slúžia komore Otravinárov, ktorá je ich tichým sponzorom. Otraviny do škôl a škôlok nepatria. O hlasovanie za potravinový semafor v školách požiadam následne kľudne aj opozíciu,“ dodal na záver.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články