25.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Poškodenie očkovaním je závažnejšie, než sa očakávalo – klienti sa sťažujú na bezradnosť lekárskej profesie

Poškodenie očkovaním je závažnejšie, než sa očakávalo – klienti sa sťažujú na bezradnosť lekárskej profesie.

Preklad zverejnil portál otevrisvoumysl.cz, kde si prečítate viac.

Poškodenie očkovaním je závažnejšie, než sa očakávalo – klienti sa sťažujú na bezradnosť lekárskej profesie

Streda 25. mája 2022 | 08:35
Düsseldorf (ots) –

Advokátska kancelária Rogert & Ulbrich, ktorá sa špecializuje na právne posudzovanie dôsledkov očkovania vakcínami Moderna a Pfizer Biontech, vidí v súhrne popisov skutočností svojimi klientmi svoju povinnosť informovať verejnosť o alarmujúcich zisteniach.

Právnik Ulbrich vykonal za posledné dva týždne okolo 100 úvodných konzultácií. Vysvetľuje:

„Opísané utrpenie klientov prechádza špikom aj kosťou. Závažnosť popísaných následkov a význam pre často mladý život klientov sú šokujúce.“

Hollywood Burger: Toto je realita. Behajú po výsluchoch a pokuty stále NULA (video)

Uvádza, že sa vyskytujú najčastejšie dva alternatívne priebehy vakcinačných sekvencií, ktoré sa ukázali ako typické z hľadiska času aj popisu ich priebehu:

Na jednej strane:

S ohľadom na neurologické poškodenie je priebeh popísaný nasledovne:

Silné bolesti hlavy súvisiace s očkovaním, z ktorých niektoré nemožno liečiť liekmi proti bolesti alebo liekmi na migrénu.
Bolesť sa šíri do celého tela a vedie k bolestivým príznakom na viacerých miestach v rôznom čase – často v kĺboch ​​v spojení s mravčením pod nohami alebo v rukách, často tiež spojeným s opuchom lymfatických uzlín pod pažou až po uzly veľkosti tenisovej loptičky.
Dochádza k fyzickej slabosti a pocitu, že nemôžete zdvihnúť ruku alebo vyjsť do schodov, pretože končatiny už nereagujú na príkazy mozgu a každý pohyb je ťažký.
Pridávajú sa zmyslové poruchy a necitlivosť – často až po niekoľkých týždňoch.
Necitlivosť prechádza v paralýzu – aj keď stále dochádza k (zmenenému) prenosu pocitov z ochrnutých oblastí.
V kombinácii s paralýzou vznikajú neovládateľné kŕče ako tras, ktorý sa môže nekontrolovateľne objaviť kdekoľvek na tele.
Paralýza sa zhoršuje av niektorých prípadoch vedie k paraplégii a inkontinencii.

Na strane druhej:

Ohľadom myokarditídy a perikarditídy, ktoré sami výrobcovia opisujú ako údajne vzácne nežiaduce účinky, sa tiež často a veľmi opakovane objavujú správy o postihnutí rovnakého druhu.

Prečítajte si viac: Covidismus, cesta do hlbín duše dezinformátora

Po očkovaní dochádza k extrémnej únave a apatiu.
Lezenie po schodoch je náročné, aj chôdza len pár metrov vedie k dýchavičnosti a poteniu.
Horúčka.
Pichanie na hrudi spojené s ďalšími bolesťami v tele, ktoré naznačujú zápal.
V niektorých prípadoch je potom diagnostikovaný srdcový infarkt – často sa neskôr upraví na myokarditídu kvôli rozpadu svalov spôsobenom myokarditídou
Zápal srdcového svalu (myokarditída) sa vyskytuje aj v kombinácii so zápalom osrdcovníka (perikarditída).
Existujú aj prípady skutočného srdcového infarktu alebo mozgovej mŕtvice alebo inej trombózy v tele vedúcej k ochrnutiu alebo amputácii končatín.
Klientom, ktorí prežili, tiež búšilo srdce. Najprv si všimnete extrémne kolísavého pulzu, ktorý sa neustále znižuje, kým nedosiahnete zástavu srdca. Preživší musí mať kardiostimulátor.
Právnici firmy uvádzajú, že klienti hľadajúci pomoc sa cítia opustení svojimi lekármi, ktorí väčšinou odmietajú vidieť akúkoľvek súvislosť s očkovaním, bez ohľadu na to, aký evidentný je záver. Podľa popisov postihnutých sa teda vhodne nezaoberajú tým, ako je možné liečiť následky očkovania. Zdá sa, že neexistuje systematický, lekársky uznávaný prístup alebo štúdie o tom, ako je možné poškodenie vakcínou úspešne liečiť.

Poškodenie očkovaním je závažnejšie, než sa očakávalo – klienti sa sťažujú na bezradnosť lekárskej profesie

Právnik a zakladajúci spoločník Dr. Rogert vysvetľuje, že základný postoj lekárskej profesie možno vidieť na pozadí toho, že boli farmaceutickým priemyslom a politikmi uistení, že vakcína mRNA je bezpečná napriek krátkej dobe vývoja a nedostatku štúdií. Očkovatelia sa tiež môžu obávať zodpovednosti. Okrem toho by existovala povinnosť hlásiť podozrivé prípady profesijnej lekárskej komore. Splnenie tejto ohlasovacej povinnosti zaberie veľa času, ktorý na iné úkony nie je k dispozícii. Za túto úlohu sa navyše neposkytuje lekárom žiadna odmena. Podľa Dr. Rogertse sa jedná o dôvody, prečo sa nejaví ako zvlášť atraktívne uvádzať vedľajšie účinky očkovania alebo poškodenia očkovaním ako príčinu symptómov nájdených v liečebných záznamoch.

MUDr. Miroslava BUGÁROVÁ: Geneticky modifikované potraviny ovplyvnia genóm určite viac ako mRNA vakcína (rozhovor)

Z právneho hľadiska nie je posúdenie, či došlo k poškodeniu očkovaním, nutne v súlade s lekárskou diagnózou, vysvetľuje Dr. Rogert.

Z právneho hľadiska je spočiatku vyžadovaná iba možná kauzalita medzi očkovaním a príznakmi a tiež dostatočný stupeň pravdepodobnosti, aby bolo možné využiť právne zjednodušenie dokazovania.

Diagnózy, ktoré indikujú poškodenie očkovaním, sú v týchto prípadoch veľmi užitočné.

MUDr. Monika WAKSMUNDSKÁ: Prečo sa za každú cenu musí tá vakcína dostať do tela každého človeka?

Advokátska kancelária Rogert & Ulbrich sa rozhodla nesklamať tých, ktorí trpia viac než len obvyklými vedľajšími účinkami očkovania, teda skutočne utrpeli poškodenie očkovaním, a ďalšie zaujímavé informácie o tejto výbušnej problematike ponúka na www.ru.law/Impfschaden

Komentár mimo tohto tlačového vyhlásenia právnej kancelárie, pochádzajúci zo záverov lekárov pôsobiacich v medzinárodnej skupine MEDICAL Doctors for Covid Ethics:

Očkovanie do pravej paže – prevažujú neurologické problémy.

Očkovanie do ľavej paže – prevažujú problémy so srdcom.

Kontakt pre tlač:
Rogert a Ulbrich
Právnici v partnerstve mbB
kontakt: Dr Marco Rogert
Niermannsweg 13 – 40699 Erkrath
Telefón: (0049) 211 819 770
E-mail: office@ru.law

Impfschäden schwerwiegender als erwartet – Mandanten klagen über Hilflosigkeit der Ärzteschaft

Preklad : David Formánek, otevrisvoumysl.cz

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články