19.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Polícia zadržala nervózneho mladíka: Neuveríte, čo mal pri sebe

Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru Nitra – východ počas nočnej služby spozorovali na Chrenovskej ulici pri čerpacej stanici osobu, ktorá sa podobala na osobu v pátraní.

„22-ročný muž bol vyzvaný, aby predložil doklad totožnosti. Počas komunikácie si policajti všimli, že mladý muž prešľapuje z miesta na miesto, nekontrolovateľne pohybuje rukami, je nervózny a javí známky požitia omamných a psychotropných látok,“ informovala polícia Nitrianskeho kraja na facebooku.

„Mladík pri kontrole dobrovoľne vydal z čiernej tašky šesť uzatvárateľných plastových vreciek s obsahom neznámej kryštalickej látky, tri uzatvárateľné plastové vrecká s obsahom neznámej zelenej sušenej rastliny, vrchnák s obsahom neznámej zelenej sušenej rastliny, neznámu tabletku a teleskopický obušok, pričom podľa vzhľadu týchto látok vzniklo podozrenie, že skutočne ide o dávku omamnej a psychotropnej látky.

Polícia zadržala nervózneho mladíka: Neuveríte, čo mal pri sebe

Muž bol zadržaný a boli s ním vykonané ďalšie procesné úkony. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.“

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články