19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Polícia vyšetruje krádež 32 umeleckých obrazov z budovy v Bratislave

Polícia vyšetruje okolnosti krádeže 32 umeleckých obrazov, ku ktorej došlo koncom minulého týždňa v priestoroch administratívnej budovy na Galvaniho ulici v Bratislave. Celková škoda bola vyčíslená na 256.000 eur. Polícia o tom informuje na sociálnej sieti.

„Doposiaľ neznámy páchateľ vošiel 16. apríla bez použitia násilia do priestorov administratívnej budovy. V jednej z miestností poškodil sadrokartónovú stenu, ktorá oddeľovala miestnosť od vedľa nej situovaného ateliéru, do ktorého následne vošiel,“ približuje polícia.

Okrem viac ako troch desiatok originálnych obrazov rôznych veľkostí odcudzil aj horský bicykel, paddleboard, ohrievač a vlhkomer. Vyšetrovateľ už v danom prípade začal trestné stíhanie vo veci obzvlášť závažného zločinu krádeže.

V tejto súvislosti sa polícia obracia s prosbou o pomoc na verejnosť. V prípade akýchkoľvek informácií ju môžu občania kontaktovať na bezplatné číslo polície 158, prípadne formou súkromnej správy na profile polície na sociálnej sieti.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x