16.1 C
Nitra
sobota, 25 mája, 2024

Polícia v Banskej Bystrici chystá rozsiahle bezpečnostné opatrenia pre futbalový zápas

V Banskej Bystrici sa v sobotu 13. mája uskutoční viacero kultúrno-športových podujatí, ktoré prinesú dopravné obmedzenia. Ide predovšetkým o futbalový zápas medzi MFK Dukla a ŠK Slovan Bratislava na Štiavničkách a parkovanie v blízkosti futbalového štadióna, športovej haly či mestskej plavárne, kde bude takmer nemožné zaparkovať. Informovala o tom vo štvrtok na sociálnej sieti banskobystrická krajská polícia, ktorá odporúča využiť prostriedky hromadnej dopravy.

„Polícia pripravuje rozsiahle bezpečnostné opatrenia, pričom budeme dohliadať v čase konania futbalového zápasu na verejný poriadok, prípadné výtržnosti či divácke násilie v okolí štadióna ako aj v meste Banská Bystrica. V prípade, že dôjde k prejavom, naplňujúcim znaky niektorého trestného činu či priestupku, polícia bude konať v zmysle zákona. Žiadne protispoločenské správanie či narušenia podujatí nebudeme tolerovať,“ zdôrazňujú policajti.

Návštevníkov kultúrno-športových podujatí vyzývajú, aby rešpektovali a riadili sa na mieste pokynmi usporiadateľov a polície.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x