15.9 C
Nitra
nedeľa, 3 marca, 2024

Polícia našla drogy u muža so sekerou, hrozí mu desať rokov väzenia

Až desaťročné väzenie hrozí 24-ročnému Júliusovi R. z Bratislavy, u ktorého policajti našli vrecko s metamfetamínom. Drogy našli po incidente v bratislavskej Petržalke, keď vykrikoval po troch mužoch s kempingovou sekerou v ruke. Obvinený je vo väzbe. TASR o tom informoval hovorca Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave Michal Szeiff.
      Muž so sekerou pri kontrole dobrovoľne vydal policajtom plastové vrecko s obsahom neznámej kryštalickej látky, v ktorej podľa jeho slov bola „napodobenina pika“. Po prevedení na policajné oddelenie odovzdal policajtom druhé vrecúško, v ktorom sa nachádzal neznámy hnedý kryštalický materiál.
      „Policajti obe vrecúška zaslali na analýzu, pričom výsledok expertízneho skúmania potvrdil v prípade druhého vrecúška, že ide o drogy. Konkrétne o metamfetamín v množstve, ktoré zodpovedá 41 bežným jednorazovým dávkam drogy,“ priblížil Szeiff.
      Bratislavčan čelí obvineniu z nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov ich držania a obchodovania s nimi.

Zdroj: TASR

Foto: Archív NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články