17.6 C
Nitra
pondelok, 15 apríla, 2024

Polícia na Mostnej v Nitre kontrolovala nočné podniky. Popíjali tam aj mladiství

Pätnásť mladistvých osôb pod vplyvom alkoholických nápojov našli policajti počas preventívno-bezpečnostnej akcie, ktorú vykonali cez víkend v Nitre.

V podniku na Mostnej ulici, kde sa sústredia nočné podniky, sa nachádzalo v čase policajnej akcie zhruba 200 ľudí, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre.

Policajná kontrola bola zameraná na dodržiavanie zákona v súvislosti s dodržiavaním obmedzujúcich opatrení pri konzumácii alkoholických nápojov u osôb mladších ako 18 rokov, kontrolu osôb v súvislosti s pátraním po hľadaných osobách a veciach pochádzajúcich z trestnej činnosti, ako aj kontrolu povolení na pobyt u občanov cudzích štátov.

Akcia sa uskutočnila v spolupráci s pracovníčkami Úradu práce sociálnych vecí a rodiny v Nitre, ktoré s mladistvými vykonali pohovor. Tí boli v sprievode polície odovzdaní zákonným zástupcom. Vec bude polícia ďalej riešiť ako priestupky na úseku ochrany pred alkoholizmom a inými toxikomániami.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x