23.1 C
Nitra
utorok, 21 mája, 2024

Policajti zostali v šoku! Je možné jazdiť takto dlho bez vodičáku?! V Nitre sa odvážlivec našiel

Nitrianski policajti zažili neuveriteľné. Policajti Pohotovostnej motorizovanej jednotky z Nitry zastavili počas nočnej služby na Mikovíniho ulici v Nitre vozidlo BMW 320d. Štyridsaťdeväť ročného vodiča vyzvali, aby predložil doklady potrebné na vedenie a prevádzku motorového vozidla, čo aj urobil, ale vodičský preukaz nepredložil, lebo ho vraj nemá.

„Následnou lustráciou bolo zistené, že vodič nie je držiteľom vodičského preukazu. Nakoľko javil známky požitia alkoholu policajti ho podrobili dychovej skúške. Nafúkal 1,14 mg/l alkoholu, čo predstavuje 2,38 promile. Ukázalo sa, že vodič jazdí 20 rokov a celý čas bez vodičského preukazu. Zo strany vodiča bolo toto konanie absolútne nezodpovedné a trúfalé.

Policajti zostali v šoku! Je možné jazdiť takto dlho bez vodičáku?! V Nitre sa odvážlivec našiel
Zdroj:fb

Policajti mu obmedzili osobnú slobodu a putoval do policajnej cely. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ohrozenia pod vplyvom návykovej látky,“ informovala polícia Nitrianskeho kraja na facebooku.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články