23.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Policajná naháňačka v Šali! Myslel si, že ujde, ale…

Policajti v Šali riešili dosť kuriózny prípad. Na križovatke ulíc Feketeházyho a Štúrova spozorovali vozidlo Mercedes Benz bielej farby, pričom vedeli, že vodič tohto vozidla má udelený zákaz činnosť viesť motorové vozidlá.

Policajná naháňačka v Šali! Myslel si, že ujde, ale...
Vodič polícii neušiel, zdroj: fb polícia Nitrianskeho kraja

„Keď ho chceli policajti zastaviť začal s autom unikať. Odbočil na ulicu SNP smerom k železničnej stanici, ale nakoľko bola ulica uzatvorená prudko sa otočil smerom späť. Na križovatke smerom na Galantu dostal šmyk, narazil na obrubník a dostal defekt. Ani to ho nezastavilo a v unikajúcej jazde pokračoval ďalej. Policajti sa so služobným autom dostali pred unikajúce vozidlo, ktoré následne zastavili. Počas unikania si 35 ročný vodič presadol na miesto spolujazdca a na mieste vodiča sedela žena českej národnosti,“ informovala polícia Nitrianskeho kraja na sociálnej sieti.

Ako ďalej uviedla, vodič bol podrobený dychovej skúške na alkohol s negatívnym výsledkom. „Osobe bola obmedzená osobná sloboda, nakoľko sa dopustil trestného činu marenia výkonu úradného rozhodnutia,“ dodala.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x