20.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Počasie na sobotu

V sobotu (8. 4.) sa očakáva prevažne zamračené počasie, občasný dážď, vo vyšších polohách sneženie. Teploty 2 až 7 stupňov Celzia.

Na západnom Slovensku prevažne zamračené, občasný dážď, najnižšie ranné teploty 4 až 1 a najvyššie denné teploty 4 až 7 stupňov C. Na strednom Slovensku zamračené, dážď so snehom, najnižšie ranné teploty 3 až -2 a najvyššie denné teploty 2 až 6 stupňov C. Na východnom Slovensku zamračené, dážď so snehom, najnižšie ranné teploty 3 až -1 a najvyššie denné teploty 2 až 6 stupňov C.

Počasie na horách: Vo výške 1000 m prevažne zamračené, sneženie, najnižšia ranná teplota -2 stupne C a najvyššia denná teplota 1 stupeň C. Vo výške 1500 m prevažne zamračené, sneženie, najnižšia ranná teplota -4 stupne C a najvyššia denná teplota -2 stupne C. Vo výške 2000 m prevažne zamračené, sneženie, najnižšia ranná teplota -7 stupňov C a najvyššia denná teplota -5 stupňov C.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x