20.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Piešťany: V meste začínajú od dnes s plánovanými opravami ciest

Od 29. mája začínajú v meste Piešťany plánované opravy ciest, ktoré bude realizovať príspevková organizácia Služby mesta Piešťany. Informovalo o tom mesto na webovej stránke.

Práce sa začnú od 29. mája na Nálepkovej ulici. „Na miestach, kde to bude potrebné, prebehnú opravy vozovky infratechnológiou ohrevu výtlku s úpravou podložia pod asfaltom. Ďalej budeme pokračovať ulicami Rázusova a Winterova v dňoch od 31. mája do 1. júna,“ uviedol majster strediska správy budov a objektov Oliver Vrba.

Opravy budú vždy striedavo na oboch stranách vozovky, pričom nedôjde k uzavretiu ulice, ale iba k čiastočnému obmedzeniu premávky. Celková dĺžka opráv sa odhaduje na osem až desať pracovných dní, teda v termíne od 29. mája do 9. júna.

Všetky plánované aktivity sú podmienené počasím. Dodávateľ je vybavený príslušnou povinnou signalizáciou na obmedzenie premávky a navyše bude mať k dispozícii aj zamestnanca Služieb mesta Piešťany vybaveného dočasnými značkami upozorňujúcimi na obmedzenia v premávke.

„Táto prvá etapa opráv technológiou infraohrevu je objednaná v hodnote 17.000 eur. Zároveň sa plánujú ďalšie dodávateľské opravy infraohrevom a tryskovou metódou v objeme približne 60.000 eur,“ doplnil Vrba.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x