19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Petícia: Slobodné dýchanie pre všetky deti (video)

Adriana Kráľová zo združenia Škola bez podmienok rozbieha petíciu za slobodné dýchanie pre všetky deti.

Je na každom z nás, ako sa rozhodneme žiť. Vždy som chcela byť čo najmenej závislá od chorého systému. Žijem už roky inak. Dnes žnem úrodu dávnych rozhodnutí. Nepotrebujem žiadne podpriemerné služby štátu. Som totiž dávno nezávislá. Sebestačná.

Aj v náročnej dobe môžete byť šťastní, usmievať sa a užívať si život. Nepôjdem do reštaurácie? Nepôjdem. Nekúpim si šál? Nekúpim. Viem nahradiť zdravotníctvo a školstvo? Viem. Čím sa mi môže tento štát vyhrážať? Ničím. Nevadí mi nič z toho, čím sa nás snažíte trestať. Vytvárať z nás ľudí druhej kategórie. My sme totiž občanmi prvej kategórie. Pretože my Vás nepotrebujeme. Sme slobodní. Neovládate nás. 

Štát je ako Squid Game. Masky, lotérie, peniaze, strach, smrť, hry a zábava mocných. Do toho rímske „rozdeľuj a panuj“. Prepáčte vládny eshtablishment. Nie som súčasťou vašej hry. To je všetko. Kým ma nezabijete, moja sloboda žije. Dokonalé.

Všetko, čo sa nám podarilo v rámci iniciatívy nie je úspech. Bolo by to chvastanie. Je to obyčajná/ neobyčajná bezpodmienečná láska k deťom. A veľa sa nám všetkým spolu ešte podarí. Pretože máme najsilnejšie zbrane. Máme viac. Máme lásku k deťom.

Ideme ďalej s najvyššími hodnotami. Prosím podpíšte našu novú petíciu.

Adriana Kráľová, 6.11.2021

Petíciu nájdete aj tu.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články