18.1 C
Nitra
nedeľa, 23 júna, 2024

Osádka Škody Felicie sa pokúšala olúpiť chodcov v uliciach Hurbanova

Osádka Škody Felicie sa v Hurbanove pokúšala olúpiť štyroch náhodných chodcov. Všetky incidenty sa stali v priebehu jednej hodiny. Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru v Hurbanove v spolupráci s Mestskou políciou Hurbanovo podozrivé osoby stotožnili a v krátkom čase sa im podarilo obviniť štyroch mužov vo veku od 15 do 19 rokov z trestného činu lúpeže, informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Nitre. 

V prvom prípade oslovila osádka Felicie po chodníku kráčajúceho 33-ročného muža, od ktorého pýtala 20 centov. Keď im muž nechcel dať peniaze, vystúpili z auta štyria chlapi a jeden z nich hodil palicu po poškodenom. Ten sa rozbehol smerom na Železničnú ulicu, kde ho podozriví ďalej prenasledovali autom a ďalej hádzali po ňom palice. Poškodený vytiahol slzotvorný sprej a pohrozil privolaním polície.

Približne o 20 minút neskôr tie isté osoby na Škode Felicia oslovili dvoch mladíkov so psom. Tentoraz pýtali zápalky. Dvaja mladíci na chodníku sa rozhodli ich požiadavku ignorovať a pokúsili sa z miesta odísť. Muži v aute ich však prenasledovali po meste. Vystúpili z auta a pýtali od mladíkov mobil alebo peniaze. Tí však pokračovali v ceste a následne sa schovali na cintoríne.

Ďalším poškodeným bol 36-ročný muž kráčajúci po Podzáhradnej ulici. Osádka Škody od neho pýtala peniaze, čo muž odmietol. Strhla sa bitka o ruksak poškodeného, pri ktorej mu z vrecka nohavíc zobrali mobilný telefón a z miesta ušli.

Kriminalisti z Komárna už dlhodobejšie chvália vynikajúce pokrytie Hurbanova mestskými kamerami, vďaka ktorým sa im darí rýchlejšie odhaliť páchateľov protiprávneho konania, skonštatovala polícia.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x