11.5 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Opäť nepochopiteľná tragédia na ceste. Policajt do služby už nikdy nepríde

Jozef Uhlárik

Tragédie na cestách sa nevyhýbajú ani policajtom. Dnes pri smrteľnej nehode prišiel o život 47-ročný policajt, ktorý práve smeroval do služby. Žiaľ, už tam nikdy nepríde.

Nitriansky kraj má tento týždeň skutočne mimoriadne čierny. Za posledných päť dni sa na jeho cestách stali tri smrteľné nehody, pri ktorých zahynuli až šiesti ľudia. Smutnú štatistiku dnes doplnila tragická nehoda, ktorá sa stala v katastri obce Zemianska Olča. Informuje o nej v statuse polícia, ktorá oznamuje aj to, že pri nej prišiel o život ich kolega, ktorý šiel práve do práce.

Okamžitá smrť po čelnom náraze do kamióna

Tragická dopravná nehoda sa stala v katastri obce Zemianska Olča v okrese Komárno a jej obeťou sa stal 47-ročný muž, policajt, ktorý šiel práve do služby. „Vodič osobného auta Chevrolet Kalos prešiel z doposiaľ nezistených príčin do protismeru, kde sa zrazil s nákladným autom zn. Volvo. Vodič osobného vozidla na mieste nehody podľahol následkom spôsobených zranení,“ píše v statuse polícia, ktorá okolnosti, mieru zavinenia ako aj presnú príčinu tejto tragédie musí vyšetriť.

„S veľkým zármutkom sme prijali správu, že pri nehode zahynul náš kolega, policajt z Úradu hraničnej a cudzineckej polície v Medveďove. Jeho príbuzným a priamym kolegom z pracoviska vyjadrujeme úprimnú sústrasť…,“ končí svoj smutný status polícia.

Opäť nepochopiteľná tragédia na ceste. Policajt do služby už nikdy nepríde

Po čelnom náraze do kamióna bolo vozidlo policajta, ktorý v ňom našiel svoju smrť, totálne zničené. Zdroj: FB / PZ NR kraj

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články