23.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

NSK udelil ocenenia Zdravotník roka a Starostlivý anjel

Od roku 2011 pri príležitosti Svetového dňa zdravia Nitriansky samosprávny kraj oceňuje lekárov, sestričky, zdravotníckych pracovníkov ocenením Zdravotník roka a pracovníkov sociálnych služieb vzácnym a pekným ocenením Starostlivý anjel.

NSK udelil ocenenia Zdravotník roka a Starostlivý anjel

Ako v príhovore zdôraznil predseda Nitrianskeho samosprávneho kraja Branislav Becík,  „zdravý človek rieši v živote mnoho rôznych problémov, chorý iba jeden. Vo chvíľach, keď život človeka zasiahne choroba, či už kvôli úrazu, alebo príde vekom, menia sa zrazu priority a celkový pohľad na život. Menia sa však aj ľudia, s ktorými človek prichádza do kontaktu, namiesto kolegov, klientov, zákazníkov, stretáva najmä ľudí, ktorí svojou odbornosťou a ochotou dokážu napraviť, zmierniť, lepšiť, alebo aspoň udržať jeho zdravotný stav. Stretáva vás, zdravotníkov a sociálnych pracovníkov, ktorí mu prichádzajú pomôcť, a nebojím sa povedať, že často vo vás stretáva skutočne anjelov, ktorí v hodine dvanástej prichádzajú na pomoc,“ povedal a dodal, že všetkým, nielen oceneným, patrí jedno veľké ďakujem.

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x