16.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

NOVÉ ZÁMKY: Na stretnutí s Matovičom o levickej MAFII aj SKORUMPOVANOM katastri (video)

Na stretnutí s Igorom Matovičom v Nových Zámkoch bolo poriadne horúco. Ten, kto žije v Nitrianskom kraji, si vypočul závažné obvinenia nečinnosť novozámockej polície, skorumpovanom katastri a nespravodlivom stíhaní a obvinení muža z okresu Zlaté Moravce a starú, roky sa vlečúcu sa kauzu z obce Turá v Levickom okrese, o ktorej prehovoril Zoltán Zsido.

YouTube video

Práve on sa vrátil ku kauze v Turej, kde ešte člen správnej rady Združenia občanov miest a obcí Slovenska (ZOMOS) poukázal na závažné pochybenia. „Hoci sa snažíme na porušenia zákonov poukazovať, kompetentné úrady nekonajú. Navyše vysvitlo, že bývalý starosta tejto obce má za sebou pestrú minulosť, niekoľkokrát ho právoplatne odsúdili. Za podvody s autami dostal vždy podmienku, posledný rozsudok je z februára tohto roka, keď ho levický sudca trestným rozkazom odsúdil za prečin porušovania povinnosti pri správe cudzieho majetku a zneužívania právomoci verejného činiteľa. Trestným rozkazom uznal Jozefa Bogára za vinného, dokonca vyčíslil škodu, ktorú spôsobil obci, na tridsaťdeväťtisíc eur, no zaviazal ho iba splatiť škodu a od trestu upustil,“  povedal ešte v roku 2018 Zoltán Zsido.

NOVÉ ZÁMKY: Na stretnutí s Matovičom o levickej MAFII aj SKORUMPOVANOM katastri (video)
Zoltán Zsido hovoril v Nových Zámkoch o kauze v obci Turá

Tento článok v pôvodnom znení si prečítajte tu: Starosta nechal vybrakovanú pokladnicu, súd ho vôbec nepotrestal. (plus 7 dní)

(nn)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x