20.1 C
Nitra
štvrtok, 23 mája, 2024

Nitránsky Rock ‚n‘ roll je ZNOVA tu! Nenechajte si ujsť akciu Rockovej školy

Koncert Nitránsky Rock n Roll sa stal známy svojou originálnou dramaturgiou postavenou na starých nitrianskych kapelách, ktoré vytvorili základ dnešnej nitrianskej hudobnej scény známej na celom Slovensku a ich vystúpeniami s pôvodným programom z obdobia ich začiatkov.

Nitránsky Rock 'n' roll je ZNOVA tu! Nenechajte si ujsť akciu Rockovej školy

Retro charakter podujatia spojený s prostredím dvora v centre mesta Nitra medzi Štefánikovou ulicou a ulicou Fraňa Mojtu je určený pre hudobných pamätníkov, ale aj rodiny s deťmi.

Prečítajte si aj Dalibor z Rockovej školy: Na vine je Jack Black

Keďže má koncert benefičný charakter a výťažok z neho je určený na dennú prevádzku Rokovej školy, tak tento tretí ročník bude aj programovo zameraný na jej absolventov počas jedenásťročného pôsobenia a celkovo mladšie, ale stále nitrianske kapely( Protiklad, Skoro V kuse, Monotype).

Nitránsky Rock 'n' roll je ZNOVA tu! Nenechajte si ujsť akciu Rockovej školy

Oproti minulým ročníkom širšiu časť programu zaberú aj aktuálny návštevníci Rockovej školy, detské ale aj dospelácke projekty a rodičovský projekt Makota RnR orchestra so spevákom Romanom Oravcom.

Zo starších kapiel vystúpi kapela Čas, ktorá sa predstaví komornejším programom „Detská izba 92“  a pripomenú si tak aj svojho vtedajšieho spoluhráča, ktorý tu už nie je.

Kapela U.K.N.D sa odprezentuje v novej zostave so starými hitmi, ale aj úplne novou tvorbou.

Nitriansky hudobný večer uzavrie známa a vtipná kapela Hoväda.sk, ktorá predstaví svoj nový album.

Toto ponúka nedeľné hudobné popoludnie Nitránsky Rock ‚n‘ roll 3. A samozrejme nebude chýbať ani dobrá kávička, a iné dobroty.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články