-0.9 C
Nitra
sobota, 28 januára, 2023

Nitra: Verejnoprospešné projekty podporené grantmi NKN ukáže nová Dobromapa

Nitrianska komunitná nadácia (NKN) spustila novú elektronickú Dobromapu. Sú na nej zobrazené a zdokumentované verejnoprospešné projekty, ktoré NKN podporila grantmi a boli realizované v rokoch 2020 a 2021.

Mapa s projektmi je doplnená fotkami a všetkými potrebnými informáciami. „Je možné ich filtrovať podľa oblasti podpory, partnera, grantového programu, podľa typu projektu či roku realizácie. Záujemcovia tu tiež nájdu krátke informácie o partneroch či konkrétnych grantových programoch. Odteraz sa na Dobromape objaví každý nový zrealizovaný projekt,“ uviedla Natália Zákopčanová z NKN.

Ako pripomenula, NKN už podporila stovky zrealizovaných nápadov, na ktoré išli tisícky eur partnerov a darcov NKN. „Tí vedia, že ich finančné prostriedky sú použité správne a v prospech nás všetkých, pre našu komunitu. Preto NKN chcela toto spoločné úsilie ukázať a prezentovať aj trochu iným spôsobom. A tak vznikla nová Dobromapa,“ doplnila Zákopčanová.

Zdroj: TASR

Foto: Archív NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články