21.1 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Nitra: Tanečný kolotoč predstaví umenie neprofesionálnych tanečníkov

Krajské osvetové stredisko (KOS) v Nitre pripravuje podujatie určené neprofesionálnym tanečníkom všetkých vekových kategórií. Ako uviedli organizátori, regionálne kolo súťaže Tanečný kolotoč sa bude konať 13. marca v Mestskej športovej hale v Nitre.

Cieľom podujatia je zdokumentovanie a zvyšovanie úrovne amatérskeho tanečného žánru na Slovensku. „Prehliadka je jedinou postupovou súťažou na Slovensku, ktorá umožňuje účasť amatérskym tanečným kolektívom. Vytvára sa tak priestor pre prezentáciu neregistrovaným neprofesionálnym tanečníkom, ktorí nie sú evidovaní v tanečných organizáciách,“ pripomenuli usporiadatelia.

Postupová súťaž má tri stupne. Základným je regionálne kolo. Jeho víťazi postupujú do krajského a následne do celoslovenského kola. „Podujatie je určené pre každého, kto chce prezentovať svoj jedinečný tanečný talent a zároveň získať cenné rady od profesionálnych tanečníkov,“ doplnilo KOS.

(tasr, freepick)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x