24.1 C
Nitra
nedeľa, 26 mája, 2024

NITRA: Tanečná noc za účasti interpretov 90.rokov sa blíži!

Podujatie s top interpretmi a najväčšími hitmi opäť máji v Nitre! Po minuloročnom úspechu vystúpenia DJa Boba sa organizátori rozhodli pripraviť druhé pokračovanie festivalu 90’s Super Fest. V sobotu 27. mája 2023 uvidia návštevníci Amfiteátra v Nitre to najlepšie z 90. rokov v podaní interpretov ako 2 Unlimited, Haddaway, Twenty 4 Seven feat. Stay C & Kelly, Captain Jack, S.T.S.B. fka Fun Factory a LayZee fka Mr. President.

NITRA: Tanečná noc za účasti interpretov 90.rokov sa blíži!
2 Unlimited

„90. roky sú pre mnohých symbolom farebných a výrazných videoklipov, rytmických a tanečných melódií ako aj skvelej nálady na diskotékach a podujatiach. Tento pocit je stále veľmi intenzívne zakorenený a pravidelne sa nám potvrdzuje, že priniesť overené hity fanúšikom je vždy tým správnym rozhodnutím,“ hovorí organizátor festivalu Štefan Zelenay.

Okrem hlavných hviezd podujatia sa diváci môžu tešiť na Oldies párty Rádia Vlna s moderátormi Dobrého rána Dominikou Dadíkovou a Martinom Chynoranským, vystúpenie, workshop a tanečná rozcvička Ladislava Cmoreja Flitre v rytme a ďalšie prekvapenia. Na amfiteáter sa viete dostať či už taxi službou alebo mestskou hromadnou dopravou bez problémov.

Všetci interpreti druhého ročníka 90’s Super Festu patrili v 90. rokoch k špičke hudobnej produkcie danej dekády a ich skladby sa pravidelne umiestňovali na popredných miestach viacerých relevantných rebríčkov v Európe. Bezpochyby najväčším hitom belgicko-holandskej eurodance skupiny 2 Unlimited je skladba No Limit, ktorá vyšla v januári 1993 z ich druhého štúdiového albumu. Je to jedna z najznámejších eurodance skladieb a aj vďaka predaju 2,8 milióna kópií sa stala celosvetovým hitom. Na streamovacej službe Spotify má dnes viac ako 84 miliónov vypočutí a takmer rovnaké číslo svieti aj pri videoklipe na YouTube.

(mjš)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x