16.5 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Nitra, Milá Nitra: Chystá sa tradičný jarmok, hľadajú sa remeselníci

Tradičný jarmok bude súčasťou celomestských slávností Nitra, milá Nitra, ktoré sa uskutočnia 3. – 5. júla, informuje mesto Nitra na svojej stránke.

Nitra, Milá Nitra: Chystá sa tradičný jarmok, hľadajú sa remeselníci

Súčasťou podujatie bude tradičný Nitriansky jarmok, na ktorý sa môžu prihlasovať ľudovo-umeleckí remeselníci z celého Slovenska. Jarmočné stánky budú situované v troch lokalitách – na pešej zóne, na Svätoplukovom námestí a v podhradí Nitrianskeho hradu. Na pešej zóne pred Turistickým informačným centrom sa bude odohrávať popoludňajší kultúrny program, ktorý bude prepojený s prezentáciou pivovarov v rámci Sládkovej Nitry a večernými koncertami na námestí. V podhradí Nitrianskeho hradu bude pripravený celodenný historický program. Atmosféru doplní dobová hudba, turnaje a historický sprievod. Jarmok tak prepojí všetky lokality s trojdňovým kultúrnym programom slávností.  

Chcete sa zúčastniť a predávať na jarmoku v Nitre?

Vašu prihlášku je potrebné odoslať pomocou elektronického registračného formuláru. Po uzávierke prihlášok dostanete vyrozumenie o prijatí alebo neprijatí na jarmok.


Registračný formulár je dostupný na mestsketrhy.nitra.sk.
Uzávierka prihlášok je do 8. mája do polnoci.

Lenka Mareková
foto: archív, Roman Oravec

zdroj: Mesto Nitra

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x