14.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Neuveriteľné: Traja muži v aute spolu nafúkali viac ako 9 promile! Nikto z nich ale vraj nešoféroval

Slováci sú z hľadiska požívania alkoholu a sadania si v podnapitom stave za volant nepoučiteľným národom. Lenže to, čo sa stalo v obci Zámutov na východe našej republiky je záhadou a la Mulder a Scullyová.

Neuveriteľné: Traja muži v aute spolu nafúkali viac ako 9 promile! Nikto z nich ale vraj nešoféroval
Na auto s tromi opilcami vo vnútri spadol po náraze doň elektrický stĺp. Zdroj: FB / Polícia SR

Doslova neuveriteľný príbeh sa udial v Prešovskom kraji, ktorý je zatiaľ záhadou aj pre tamojšiu políciu. Tá v statuse opisuje „paranormálny“ jav, ktorý sa udial po dopravnej nehode v obci Zámutov. Traja opití muži, ktorí sedeli v havarovanom aute mali v dychu dokopy viac ako 9 promile alkoholu. A každý z nich tvrdí, že on nešoféroval.

Hodia traja opilci v aute vinu na spolucestujúcu ženu?

Podľa polície v skorých ranných hodinách doposiaľ nestotožnený vodič viedol osobné vozidlo zn. Renault po miestnej komunikácii v obci Zámutov, kde s ním narazil do betónového stĺpu elektrického vedenia. Po náraze auto otočilo, stĺp sa zlomil a vyvrátil sa na auto. „Pri nehode došlo k zraneniu štyroch osôb z vozidla. Dvaja muži vo veku 27 rokov podľa predbežnej lekárskej správy utrpeli ľahké zranenia, no tretí muž vo veku 24 rokov, ako aj 27 ročná žena utrpeli ťažké zranenia,“ informuje polícia, podľa ktorej vznikla na vozidle škoda vo výške približne 3-tisíc eur a na stĺpe elektrického vedenia asi 10-tisíc.

https://www.nitranoviny.sk/smutne-vinnik-tragickej-nehody-taxikara-petra-%e2%80%a046-ani-po-55-roku-nepozna-svoj-trest/

Po nehode bola u osádky vozidla vykonaná dychová skúška na alkohol. „U prvého s výsledkom viac ako 4 promile, u druhého s výsledkom viac ako 2 promile a posledný muž vo vozidle nafúkal viac ako 3 promile! Všetci svorne tvrdili, že nikto z nich auto nešoféroval,“ píše v statuse prešovská polícia, ktorá tento paranormálny jav vyšetruje. Dopravná nehoda je v štádiu šetrenia a polícia preveruje nielen jej príčinu, ale aj zavinenie. V prípade sa vedie trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články