26.1 C
Nitra
pondelok, 27 mája, 2024

Neuveriteľné: Dôchodkyňa poriadne pikantne zhodnotila niektorých našich politikov (VIDEO)

Poriadne si zanadávať, zdá sa, nie je len výsadou mužov, ale občas i „krehkých“ dôchodkýň. Lenže to, čo predviedla jedna z nich má od krehkosti veru na míle ďaleko. Toľko vulgárnosti nepočujete ani od opilcov v krčme IV. cenovej skupiny pred záverečnou.

Video obsahuje vulgarizmy a nie je vhodné pre osoby mladšie ako 18 rokov.

Ak by ste si mysleli, že žena a navyše dôchodkyňa nedokáže vypustiť z úst nadávky toho najhrubšieho zrna, mýlite sa. „Bežná“ žena Iza Bela nám vo videu ukazuje, že na Slovensku nie je nič nemožné. A to dokonca i pri takej príležitosti ako je „zhodnotenie“ našich politikov, dokonca aj nežnej hlavy štátu.

Vypustiť z úst takú spŕšku vulgarizmov za viac ako pol minúty skutočne nedokáže len tak hocikto. Staršia pani, ako sama priznáva, vraj odniekiaľ od Topoľčian, ktorej muži nahrávajúci video na ulici položili niekoľko otázok, dokázala, že dokázať sa to dá. A to dokonca tak, že s jej slovníkom by sa isto nestratila v žiadne spoločnosti hulvátov toho najhrubšieho zrna. Že s vám to nezdá? Tak si teda pozrite priložené video a dumajte, či je to skôr na pobavenie, alebo na zamyslenie, alebo pre výstrahu, že aj toto žije medzi nami. Myslíte si, že sa u niektorého z „hodnotených“ politikov trafila?

https://www.nitranoviny.sk/tak-ako-to-teda-naozaj-je-sokujuce-video-z-vyjadreni-profesora-krcmeryho/

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články