18.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Muž spod Tatier mal dlhodobo týrať svoju družku

Muž spod Tatier mal dlhodobo týrať svoju družku, v súčasnosti už čelí obvineniu. Informovala o tom krajská policajná hovorkyňa z Prešova Jana Ligdayová s tým, že vyšetrovateľ Okresného riaditeľstva Policajného zboru v Kežmarku obvinil 28-ročného muža zo zločinu týrania blízkej osoby a zverenej osoby.

„Obvinený žil v spoločnej domácnosti so svojou družkou a počas ich spolužitia jej mal dlhodobo spôsobovať psychické a fyzické utrpenie. Ženu neustále fyzicky napádal, vulgárne jej nadával a ponižoval ju, vyhrážal sa jej zabitím, v noci jej neodôvodnene zapínal svetlo v izbe a nútil ju, aby mu pripravovala jedlo. Okrem toho ju často v noci aj vyháňal z domu von,“ priblížila hovorkyňa. Upozornila, že mnohé tieto ataky boli za účasti ich maloletej dcéry. Žena aj s dieťaťom utekala k svojim príbuzným, kde ju však agresívny muž našiel a opätovne ju fyzicky napádal.

Ligdayová doplnila, že agresora policajná hliadka zadržala v nedeľu (14. 5.) predpoludním a skončil v cele policajného zaistenia. Polícia aj v tejto súvislosti apeluje na občanov, aby neboli nevšímaví k svojmu okoliu. „Možno obeť potrebuje pomoc, keďže sama si v danej ťažkej situácii pomôcť nevie,“ uzatvára hovorkyňa.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x