18.7 C
Nitra
utorok, 9 augusta, 2022

Monika z Nitry sa vzdáva svojich vecí kvôli psíkovi. Zapojte sa do aukcie

Priatelia, moja milovaná Nelinka, ktorú som zachránila ako ‚vyradený kus‘ od množiteľky bola celý život zdravá. Teraz prišli rôzne vyšetrenia, náročná operácia, po operácii komplikácie… Ja som, žiaľ, ako ZŤP doma a preto som sa rozhodla vzdať sa vecí, ktoré som si kúpila alebo dostala do tejto aukcie pre Nelinku. Prosím, majte na mysli, že ide o akciu dobročinnú a pri prihadzovaní na to myslite a nesnažte sa ‚kúpiť čo najlacnejšie‘.

Monika z Nitry sa vzdáva svojich vecí kvôli psíkovi. Zapojte sa do aukcie

Minimálne prihodenie je 1€, poštovné je pri menších veciach jednotné 3,50€ (preto je výhodné vydražiť si aj viac vecí), pri veľkých veciach ako TV či bicykel dohodou (kuriér). Možný OSOBNÝ ODBER V NITRE (blízke okolie po dohode privezieme). Majiteľom danej veci som ja až do momentu, kým osoba, ktorá prihodí najviac, odošle platbu a tá mi príde na účet. Chcem Vás veľmi pekne poprosiť o šírenie tejto aukcie či už prostredníctvom messengeru, zdieľania na vašej nástenke, či v skupinách alebo označením ľudí pod konkrétne veci, ktoré by ich mohli zaujať, za čo z celého srdca ďakujem.

Celý život zvieratá zachraňujem, dočaskujem, prispievam útulkom a organizáciám na granule a liečbu .. Teraz som v situácii, keď potrebujem pomôcť ja. Pokiaľ sa vyzbiera viac, ako boli predoperačné vyšetrenia, operácia a následná liečba všetko pôjde len a len pre zvieratká. Ďakujem, že pomáhate, mnohokrát sa Vám to vráti.

Aukcia na facebooku KONČÍ DŇA 15.11 o 22:00 hod, následne Vás, kto danú vec získal, budem kontaktovať správou. Veci budem asi ešte postupne pridávať.

Monika

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články