19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Mnohí sa prepočítali a zmietli ich revolúcie, keď pohár trpezlivosti ľudu pretiekol, varuje vládnych politikov Belousovová

V Bratislave sa opäť protestovalo. Paradoxne sa nebúrila žiadna z opozičných politických strán, ba ani žiadny ich sympatizanti či nahnevaní Slováci, ale záchranári, ktorým vláda ešte donedávna ďakovala a sľubovala hory doly.

Sľuby sa sľubujú a blázni sa radujú. Tak hovorí isté príslovie, ktoré akoby do bodky platilo na súčasnú vládu a záchranárov. Vládni politici im totiž nasľubovali už kadečo a oni sa ako blázni radovali, že im bude lepšie, že si finančne prilepšia, a že na nich predsa len niekto myslí. Žiaľ, nie je to pravda, pretože vláda ich hnusne oklamala. Znechutene celú situáciu vníma aj expolitička a šéfka strany Národ a Spravodlivosť Anna Belousovová, ktorý sa k dnešnému protestu záchranárov vyjadrila v kritickom statuse.

Anna BELOUSOVOVÁ: Nikto nám nezakáže stretávať sa s rodinou počas Vianoc! (rozhovor)

Oni majú stále málo, ale ostatní majú žiť asi zo vzduchu

„Máločo výstižnejšie charakterizuje túto vládu a jej spôsob vládnutia a správania sa ku skutočne obyčajným ľuďom ako dnešný „incident“ na proteste záchranárov,“ konštatuje hneď v úvode Belousovová. „To sme sa napočúvali od vládnych pokrytcov kopy dojímavých rečí a fráz o hrdinstve záchranárov a všetkých zdravotníkov! To sa oni napočúvali ako si cenia ich prácu a ako im určite zdvihnú platy. A realita? Kde nič, tu nič. Ale svoje platy – poslancov a členov vlády – to si zdvihnúť vedeli. Oni majú stále málo, ale ostatní majú žiť asi zo vzduchu,“ píše rozhnevaná expolitička.

„A keď idú záchranári protestovať, aby vláde pripomenuli sľuby, pošlú im „pozdrav“ v podobe pokuty od policajtov. Tomu sa hovorí AROGANCIA MOCI,“ pridáva bývalá šéfka národniarov, ktorej arogantný spôsob vládnutia súčasnej koalície silne pripomína vládu Mikuláša Dzurindu. „Tiež to bol oddaný sluha západu a k obyvateľom Slovenska sa správal ako guvernér k domorodcom v nejakej kolónii – bez úcty a rešpektu, vedomý si, že on (oni) je nedotknuteľný, lebo je pod ochranou „veličenstva“. No mnohí sa prepočítali a zmietli ich revolúcie, keď pohár trpezlivosti ľudu pretiekol,“ končí pomerne ostro svoj status Anna Belousovová.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články