9.1 C
Nitra
sobota, 2 marca, 2024

Miroslav Žbirka: Atlantída (video)

Odišla legenda. Meky si už rozpráva vtipy s Lennonom a my nechápeme. Budeš nám veľmi chýbať. Reagujú na sociálnych sieťach fanúšikovia slovenského speváka a skladateľa Miroslava Žbirku na jeho nečakané úmrtie.
      „Bol hospitalizovaný so zápalom pľúc, ktorý sa skomplikoval,“ uviedol pre TASR PR manažér speváka Rado Mešša. „Je to veľmi nečakané, prekvapujúce, šokujúce… Mal množstvo plánov – koncepty, nahrávanie albumov, skladanie nových pesničiek,“ komentoval predčasný odchod prvého slovenského Zlatého slávika. „Je to pre slovenskú hudbu obrovská strata, ale zostáva nám po ňom množstvo skvelých skladieb, ktoré nám ho budú navždy pripomínať,“ uviedol Mešša, ktorý sa naposledy s Mekym rozprával v septembri, keď mu vyšla nová verzia Modrého albumu na LP. „Hovorili sme si, že má dobrý zvuk, bavili sme sa aj o nových skladbách a básňach, ktoré by mohol do nich použiť. Boli to básne Kamila Peteraja a Joža Urbana,“ dodal. (TASR)

YouTube video

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články