21.1 C
Nitra
utorok, 25 júna, 2024

Ministerke kultúry, ktorej meno mi vypadlo… Štipľavý odkaz nitrianskeho rockera

Chcel som touto cestou pozdraviť ministerku kultúry, len mi vypadlo jej meno, ale tak asi to je tým, že je bezvýznamné ako to čo robí….

V mene kapiel by som jej chcel poďakovať za povolený počet divákov 50 ľudí, čo sa samozrejme, týka i divadiel atď.

Ona by tú neschopnosť tak ako (väčšina našich ústavných činiteľov) aj vedela zamaskovať, keby aspoň zľahka kopírovala krajiny, ktoré sú nám akože vzorom, takže , ak má Viedeň kapacitu 900 ľudí, pustím 450……..

Ministerke kultúry, ktorej meno mi vypadlo... Štipľavý odkaz nitrianskeho rockera

A touto cestou mi dovoľte zablahoželať umelcom, ktorí s návštevnosťou 50 ľudí na akciu nielenže pokryjú náklady, ale si prídu na neskutočné penáze… Lebo napr. pri 5 eur za vstup máš 250 e!!! Čo pri troch kapelách a zvukároch, osvetľovačoch, SBS, protipožiarnej ochrane, zdravotníkoch, ľudí čo vyberajú vstup, stánkaroch, pojazdných wc, SOZE…

Hoväda.sk: Dobré ráno, NITRA !

S noblesou nasýtia vaše lačné duše zúfalo bažiace po kultúre, i keď na rovinu…. 6 pív v akcii za 0.58 centov a YouTube bez reklám…Koncert jak kkt a ešte fuuurt si v pluse… Nesmrdíš od dymu, nemusíš hučat na kamoša, že ppči sólo, odpadne ti státie v rade, na bare, lebo chladnička je bližšie, nemusíš trápne čakať na kapelu, aby si s nimi mal trápne foto na fb, a čaje nemusá hádzať mejkape….

A úplne popiči je, že sa nemusíš tlačiť do tých úzkych černých riflí, lebo si zajebal 6 kg šalátu cez vánoce, takže to dáš aj v tých vyťahaných deravých trencloch od Ježiška z roku 2006. A úplne top je aj to, že ťa kurva nenájdu v kríkoch!!! Lebo to dáš na pána horeznak rovno do backstejdžu, teda do postele a ruky od seba!!!

A keď si audiofil, tak nedáš 20 e vstup, ale zadelíš Bluetooth repro na uši a atmoška jak kokooot…. Vlastne ďakujeme p. mini trúbka, teda ministerka.

Kečup z Hoväda.sk

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články