15.4 C
Nitra
nedeľa, 14 apríla, 2024

Mazurek: TOTO pre váš život a budúcnosť chystajú zvrátené sociopatické elity (VIDEO)

Kam sa rúti ľudstvo a ako dopadne o niekoľko rokov naša planéta? Otázka, na ktorú dnes nedokáže odpovedať nikto, mnohí sa však usilujú, aby „dobre bolo“. Rozliční aktivisti a s nimi aj vysokopostavení politici sa usilujú robiť kroky, ktoré by mali našu planétu a ľudstvo zachrániť. Je to ale to správne?

Dnes je asi najznámejšou aktivistkou Greta Thunbergová, ktorá sa sama pasuje do osoby vyvolenej zachrániť svet. Mladá švédska aktivistka poukazuje na všetko možné aj nemožné, ktoré vraj ničí našu planétu. Osoby vyvolené zachrániť svet sú vraj aj politici, ktorí vymýšľajú rozličné kroky, aby sa na našej planéte dalo žiť aj o niekoľko storočí či tisícročí. Sú ich kroky ale naozaj také, ktoré to zabezpečia, alebo sa aj zásluhou nich svet rúti ešte rýchlejšie do katastrofy? Veľmi zaujímavé video o tejto problematike zverejnila Jana Sýkorová. Hlavným protagonistom v ňom je podpredseda hnutia Republika Milan Mazurek, ktorého slová sú veľavravné.

Čo pre nás chystajú „riaditelia celého veta“?

Thumbergová vz svetová klíma, ale aj Mazurek vz svetoví politici „bojujúci“ za krajšiu a lepšiu planétu. Porovnanie pre niekoho možno nelogické, kto sa však na to pozrie triezvymi očami zistí, že ich slová sú len mlátenie prázdnej slamy. Mladá „ekologistka“ si nič z toho, čo „ničí“ planétu neodopiera, rovnako ako politici, ktorí síce hovoria o záchrane planéta a nariaďujú bežným ľuďom obmedzenia prakticky vo všetkom, sami ale lietajú hore dole po svete na lietadlách a jazdia na limuzínach, ktoré sa ani náhodou netvária ako ekologické.

Slovenskí ekologickí politici chceli dokonca zakázať svojim občanom údenie na záhradách!

Prečo nikto nepoukazuje na elektroautá, ktorých výroba má ďaleko od ekologickej, rovnako tak likvidáciu batérií z nich, a to už nespomíname odkiaľ chcú „kompetentní“ vziať toľko elektrickej energie na nabíjanie áut a všetko, čo by chceli zelektrizovať. Milan Mazurek vo videu poukazuje na to, akýže pokrytci to sedia v europarlamente, a akí vlastne vládnu v tých najbohatších štátoch sveta. Áno, každý chce mať čo najčistejšiu planétu pre budúce generácie, ale tak, ako to robíme „tak sa to nerobí do psej matere!“. V kľude si teda vypočujte zostrih videa s Mazurekom a posúďte sami, do akej miery má pravdu, a do akej miery nie. Jeho slová sú každopádne zaujímavé a hodné zamyslenia.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x