2.3 C
Nitra
utorok, 7 decembra, 2021

Mažú jej účty na sociálnych sieťach, pretože je neuveriteľne krásna

Je mimoriadne krásna, no napriek tomu trpí. Slovenka Veronika Rajek, žijúca vo Viedni, o tom vie svoje. Mažú jej účty na sociálnych sieťach, pretože je neuveriteľne krásna.

Dvadsaťpäťročnú modelku totiž vždy niekto nahlásil z dôvodu, že sú jej fotky až príliš upravené, a teda, že je profil je jeden veľký podvod, v rozpore s pravidlami. Aktuálne na Instagrame Veroniku sleduje vyše 1,1 milióna ľudí, čím sa radí medzi absolútnu elitu medzi modelkami pochádzajúce zo strednej Európy.

„Dostávam správy od mužov, ktorí si nemyslia, že som skutočná, ale najhoršie správy na mojom Instagrame sú od žien, ktoré sa ma pýtajú, prečo niečo predstieram, a žiadajú rôzne dôkazy, že fotky nie sú žiadne sci-fi,“ oznámila niekdajšia finalistka Miss Slovensko napríklad britskému denníku The Sun, priniesol denik.cz. „Ľudia spochybňujú prirodzenosť mojich pŕs, tak som išla k lekárovi, aby som si nechala prsia vyšetriť a preukázala, že sú skutočné, bez akýchkoľvek vylepšení as tým spojených jaziev. Aj napriek počiatočným pochybnostiam nakoniec lekár konštatoval, že mám najkrajšie prírodné prsia,“ podotkla. Prezradila, že v puberte až také prsia nemala, no nakoniec jej príroda dopriala.

Mažú jej účty na sociálnych sieťach, pretože je neuveriteľne krásna
zdroj: fb Veronika Rajek

Bývalá finalistka Miss Slovensko 2016 je údajne šikanovaná za to, že podstúpila plastickú operáciu, čo podľa nej nie je pravda.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články