16.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Matovič chcel opäť zaujať, lenže dopadlo to ako vždy. Ľudia ho akosi „nepochopili“ a vyznel za… (VIDEO)

Proti nezmyselnej vojne na Ukrajine, ale najmä proti tomu, kto ju vyprovokoval, sa zdvihla vlna prakticky celosvetového odporu. Vladimir Putin sa stala persona non grata, pretože krv a nešťastie ukrajinských ľudí je najmä na jeho rukách.

Aj Slovensko sa zaradilo medzi krajiny, ktoré pomáhajú utekajúcim matkám a deťom z Ukrajiny, a ktoré sa pripája k sankciám voči Rusku. Svoju zvláštnu „silu osobnosti“ prejavil ako už tradične, teda netradične, i šéf OĽaNO Igor Matovič. Jeho video, ktoré zverejnil na sociálnej sieti, niekoho síce pobavilo, no viac sa našlo takých, ktorí nad ním, a najmä nad naším ministrom financií, iba krútili hlavami.

Skúste za Igora. Predpokladám, že sa ten pes dog.cia

Nevedno, či chcel videom o „inteligentnom“ psíkovi Igor Matovič ľudí pobaviť, alebo opäť rozhnevať, no tentokrát sa mu podarilo oboje. Niektorí ľudia ho však za jeho príspevok k protiputinovskej rétorike rozhodne nešetrili. „Skúste za Igora. Predpokladám, že sa ten pes dog.cia,“ konštatuje Miroslav Mihok. „Už aby boli voľby a niekto vás vystriedal,“ pripojil sa Marek Kocka.

„Igorko, dám si ja tiež za jeden, aby si našu vládu čím skôr opustil…,“ odkazuje Robert Podmanický. „Takéto infantilné video zverejniť to sa na Vás podobá… veľmi smutné, že takto prejavujete svoju infantilnú politickú kultúru aj v týchto časoch,“ netají pohoršenie Vanesa Š. „Úbohosť úbohá…,“ pridala Elena Helka.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články