25.1 C
Nitra
štvrtok, 20 júna, 2024

Martin RALÍK z Dr. ZETOR má zaujímavú záľubu, dáva zabrať poriadne nohám

Len čo sa trocha oteplilo, prví hubári okamžite vyrazili do lesa, pretože začínajú rásť prvé jarné huby, smrčky.

YouTube video

Smrčky nie je jednoduché nájsť a dobrý hubár iným svoje miesto neprezradí. Vášnivým hubárom je aj gitarista a spevák v jednom, nitrianskej rockovej kapely Dr. Zetor Martin Ralík. Ten sa už svojimi hubárskymi úlovkami neraz pochválil na populárnych hubárskych stránkach a zdá sa, že mu to vychádza aj tento rok, a to je iba apríl! Napokon, presvedčte sa sami! V slovenských lesoch je ako doma, a za poriadnymi hubami dokáže prechodiť kilometre.

Kapela Dr. Zetor zlomila vlastný rekord! Odohrala 15 koncertov počas jedného dňa

A čo má nové Dr. Zetor? „Predovšetkým už niekoľko mesiacov nový album, ktorý začal ešte robiť náš Fero (Kuzma) a nechal nám ho, takpovediac, na krku,“ prezradil nám Martin. „Niekoľko pesničiek ešte stihol naspievať, ale túto štafetu som napokon musel prebrať ja s Lepišom, ktorý mi pomôže, keď je to treba. A ako sme sa dostali do Lucerny? Hrali sme predkapelu HorkýžeSlíže, a v Lucerna bare sme si to poriadne vychutnali. Slížaci koncerty vypredali, bolo to úžasné a najmä nás prekvapilo, keď si s nami českí fanúšikovia zaspievali Skener, kopírku… Fero by sa tomu veľmi tešil. Bolo to úžasné,“ povedal nám Martin.

Fero, chýbaš nám, kamarát!

A kedy uvidíme Dr. Zetor v Nitre? „Najbližšou akciou bude Truckshow (TRUCK COUNTRY) v Janíkovciach v júni a potom uvidíme. Máme aj novinky 🙂 Tou poslednou bol Kaprík aj novým videoklipom. Obnovili sme spoluprácu aj s Ivkom Holúbkom, autorom starších piesní, takže začíname pracovať na nových veciach a pokračujeme ďalej.“

Martin RALÍK z Dr. ZETOR má zaujímavú záľubu, dáva zabrať poriadne nohám
Martinove smrčky zo Zobora a okolia

(hďu)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x