14.1 C
Nitra
utorok, 28 mája, 2024

Ľudia Matovičovi naložili: Vy ste chorý človek. Toto mohol vymyslieť len zákerný sadista!

Mala to byť veľká sláva a stal sa z toho prepadák. Igor Matovič si sľuboval od spustenia očkovacej lotérie chválu na voju hlavu, no stal sa pravý opak. Ľudia mu za ňu poriadne vynadali. Ak by nemal hrošiu kožu, akože ju má, určite by sa skryl tak, aby ho nikto nevidel a nenašiel. Apropo, kto by ho aj hľadal… Že?

Ľudia Matovičovi naložili: Vy ste chorý človek. Toto mohol vymyslieť len zákerný sadista!

„Vy ste chorý človek. Toto mohol vymyslieť len zákerný sadista. Koľkým ešte takto chcete zničiť psychické zdravie?“ pýta sa Peter Farárik. „Pán Matovič, pri všetkej úcte, toto bolo trápne. Mali ste dať 100 eur každému, kto sa dal zaočkovať, ako odmenu za zodpovednosť, a nie robiť takúto show. Ľudia sú akurát pekne nahnevaní, kto sa zaočkovať chcel, sa dal, a kto je presvedčený o opaku, nedá sa ani za milión. Peniaze sa mali využiť rozumnejšie,“ myslí si Michaela Kobzová. „Takúto primitívnu reakciu ani nemôžete myslieť vážne. Viete, že ste ešte stále vo vláde? Ale divím sa aj sám sebe, že som si na to ešte nezvykol. Vyžrebovaní ľudia si dnes prešli riadnou traumou, možno nie vlastnou chybou. A si predstavte, že to o čo naozaj malo ísť, dať sa zaočkovať, spravili tak ako mali (notári potvrdili). Tak neviem či im patrí takýto pľuvanec do tváre od niekoho kto túto lotériu vymyslel,“ odkazuje šéfovi OĽaNO  Matej Jelínek.

Prečítajte si všetky reakcie tu.

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články