25.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Levická nemocnica zrekonštruovala neurologické oddelenie

Levická nemocnica zrekonštruovala priestory svojho neurologického oddelenia. Vynovené sú izby pacientov, sociálne zariadenia i zázemie pre personál.
      Oddelenie neurológie bolo počas rekonštrukcie dočasne presťahované na oddelenie úrazovej chirurgie. „Od 10. septembra bude zdravotná starostlivosť poskytovaná vo vynovených priestoroch na 2. poschodí lôžkového pavilónu,“ uviedol riaditeľ levickej nemocnice Ján Belanský.
      Neurologické oddelenie v Leviciach poskytuje špecializovanú liečebno-preventívnu starostlivosť o pacientov s ochoreniami periférneho a centrálneho nervového systému i s primárnymi neurologickými ochoreniami. „Svoje služby ponúka pre pacientov zo spádovej oblasti okresov Levice, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Krupina a Žarnovica a tiež všetkým pacientom indikovaným na trombolytickú liečbu cievnej mozgovej príhody,“ povedala primárka neurologického oddelenia Nemocnice AGEL Levice Zuzana Dean.  

Zdroj: TASR

Foto: Ilustračné

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články