7.1 C
Nitra
utorok, 27 februára, 2024

Krajská knižnica v Nitre: Beseda s Vlastimilom Švecom z Univerzity vedomého života

Knihy s názvami „16 €“, „72 schodov“ a „4 a pol dňa“ predstavujú knižnú trilógiu Vlastimila Šveca, o ktorej príde v stredu 14.6. 2023 porozprávať do knižnice v Nitre.

„Ako autor sa venuje najmä socio-ekonomickým témam. Zaujíma sa o spoločenské dianie a vplyv ekonomiky na všedný spoločenský život. Je tiež autorom kníh, v ktorých tieto aspekty zobrazuje románovým spôsobom. Kniha 16 € vás uvedie do života Mira, ktorý je ochotný rešpektovať hodnoty iných ľudí a žiada to isté – aby ho nechali žiť si svoj život. 72 schodov – ďalšia kniha v poradí – voľne nadväzuje na prvú časť a vtiahne čitateľa do miestami až lyrizovaného opisu životom ťažko skúšaných postáv, ktorých osudy sa prelínajú, rozpletajú a napokon stretávajú. V záverečnej časti trilógie 4 a pol dňa sa čitateľ postupne dozvedá príbehy starých známych postáv a spoznáva nové príbehy, ktorých dosah sa prejavuje až po čase,“ informuje knižnica na svojej stránke.

Vlastimil ŠVEC: Niečo o SLOBODE slova

Návštevníkom trilógiu 16 predstaví v stredu 14. júna o 16.00 hod. v spoločenskej miestnosti na Fraňa Mojtu.

Krajská knižnica v Nitre: Beseda s Vlastimilom Švecom z Univerzity vedomého života

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x