26.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Komárno: Zamestnanci nemocnice venovali zdravotne postihnutým deťom hračky

Zamestnanci Nemocnice Agel Komárno sa zapojili do jarnej charitatívnej zbierky, ktorá sa sústredila na pomoc pre deti z Centra pre deti a rodiny v Komárne. Deťom venovali množstvo hračiek, ale aj športové potreby, školské pomôcky a knihy, informoval riaditeľ nemocnice Miroslav Jaška.

Jarná charitatívna zbierka sa sústredila na pomoc pre deti z Centra pre deti a rodiny v Komárne v troch špecializovaných samostatných skupinách pre ťažko zdravotne postihnuté deti. Deti sú rozdelené v skupinách podľa veku a charakteru zdravotného postihnutia. Zbierka bola určená aj pre deti v domácom prostredí zamestnancov centra v 22 profesionálnych náhradných rodinách.

Zamestnanci komárňanskej nemocnice priniesli do zbierky hračky, športové potreby ako lopty či bedminton. Medzi darčekmi nechýbali malé plyšové hračky, skladačky, puzzle, rôzne spoločenské hry aj bábiky. Zbierku zamestnanci obohatili náučnými knihami, školskými potrebami aj ruksakmi.

(tasr)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x