11.5 C
Nitra
piatok, 23 februára, 2024

KOMÁRNO: Pokus o VRAŽDU na železničnej stanici, páchateľa už obvinili

Ako informuje polícia Nitrianskeho kraja na facebooku, piatkový neskorý večer mal v Komárne dramatický priebeh.

KOMÁRNO: Pokus o VRAŽDU na železničnej stanici, páchateľa už obvinili
Vlaková stanica v Komárne (zdroj: fb Polícia Nitrianskeho kraja)

„Okolo pol jedenástej pristúpila k 26 – ročnému mužovi na železničnej stanici neznáma osoba a bez akéhokoľvek predchádzajúceho upozornenia ho udrela päsťou do tváre. Následne poškodeného opakovane väčšou intenzitou bodla kuchynským nožom s dĺžkou čepele cca 7 cm, do oblasti hlavy, krku, hrudníka a brucha najmenej šesťkrát,“ uviedla polícia.

„Podľa vyjadrenia ošetrujúceho lekára poškodený utrpel život ohrozujúce ťažké zranenia s dobou liečenia viac ako 28 dní. Podozrivá osoba po útoku z miesta činu ušla. Kriminalistom z Okresného riaditeľstva PZ v Komárne sa napriek tomu, že nemali očitého svedka, podarilo vďaka intenzívnej práci objasniť skutok a zadržať podozrivého v priebehu niekoľkých hodín po jeho oznámení. 22 ročný muž z Kolárova si tak mohol ešte v sobotu vypočuť od vyšetrovateľa PZ obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v štádiu pokusu. Príslušnej prokuratúre bol daný podnet na návrh na väzobné trestné stíhanie obvineného. Motív konania páchateľa zatiaľ nie je známy. Medzi páchateľom a poškodeným nebol žiaden vzťah, išlo o náhodnú obeť. V prípade naďalej prebieha vyšetrovanie.“

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x