6.5 C
Nitra
pondelok, 19 februára, 2024

Kniha Kraj okolo Duchonky – môj malý svet: Získala za rok 2020 tretie miesto v súťaži Najkrajšia kniha v kategórii Knihy o kraji

Absolventi Katedry geografie a regionálneho rozvoja FPV UKF v Nitre, PaedDr. Daša Hauptvogelová a RNDr. Milan Krajčík (absolventi magisterského štúdia učiteľstva akademických predmetov i rigoróznych skúšok na Katedre geografie a regionálneho rozvoja FPV UKF v Nitre z rokov 2021 a z roku 2015), v spoluautorstve s RNDr. Hildou Kramárekovou, PhD., získali významné ocenenie.

Publikácia týchto autorov s názvom Kraj okolo Duchonky – môj malý svet v rámci súťaže Najkrajšia kniha a propagačný materiál o Slovensku za rok 2020 získala 3. miesto v kategórii Knihy o kraji.

Kniha Kraj okolo Duchonky – môj malý svet: Získala za rok 2020 tretie miesto v súťaži Najkrajšia kniha v kategórii Knihy o kraji

Úspechom bolo aj získanie odporúčacej doložky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky v roku 2019 a zaradenie učebnice do národného registra didaktických prostriedkov.

Text: RNDr. Hilda Kramáreková, PhD. – Katedra geografie a regionálneho rozvoja FPV, UKF

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články