-5.9 C
Nitra
pondelok, 30 januára, 2023

Hrica úplne natvrdo: Všetci tí, ktorí sa snažia zistiť pravdu, musia byť označení ako klamári! (VIDEO)

Vojna na Ukrajine prebieha od 24. februára, keď nášho východného suseda napadla ruská armáda. Malo ísť o „špeciálnu operáciu“, ktorá mala mať za cieľ zničiť fašistické bunky a oslobodiť územia obývané Rusmi. Stalo sa však niečo, s čím nepočítal nikto. Teda okrem Putina.

To, čo sa deje na Ukrajine odsudzuje takmer celý svet. Áno, takmer, lebo existujú štáty, ktoré zaujali k celému konfliktu neutrálny postoj. Na Slovensku sme sa rozhodli, že všetko, čo sa týka Ruska je zlé a treba to odsúdiť, kým to, čo sa týka Ukrajiny je dobré a ich boj za slobodu treba vyzdvihnúť na najvyšší piedestál. Slováci však k celej situácii nemajú jednoznačný postoj, čo sa týka aj Ľuboša Hricu žijúceho v Taliansku. Jeho video je síce sarkastické, a zrejme aj satirické, stojí však za to si ho pozrieť a zamyslieť sa nad ním.

Satirické video, ktoré by si mal pozrieť každý. A to až do samého konca

Ľuboš Hrica patrí k tým ľuďom, ktorí sú, napriek tomu, že žijú v zahraničí, pre našich vládnucich politikov a ich mašinériu nepohodlní. „Náhubkový“ zákon zasiahol aj jeho, a tak sa dostal na listinu nepohodlných a nežiadúcich. Napriek tomu, že jeho video rozhodne nie je protiruské, ale ani proukrajinské, je zaujímavé, pretože sa venuje širokému spektru toho, čo sa na oboch stranách vojnovej línie deje. Hovorí tiež o tom, ako sa využíva propaganda na odsudzovanie ruskej agresie. Prirodzene, týka sa to aj Slovenska, ktoré je bytostne závislé na ruskej rope a plyne.

Slová Ľuboša Hricu sa budú ťažko počúvať najmä našim vládnym politikom, ale aj tým z Európskej únie a USA, treba si ich však vypočuť a zamyslieť sa nad nimi. Sú možno provokatívne či satirické, no sú najmä o tom, že nie je iba „A“, ale je tu aj akési „B“, ktoré by sme si mali uvedomovať a všímať všetci. Ak si to totiž nikto z nás nevšimne a neuvedomí, prepadneme sa niekde, kde si to v súčasnosti nevie nikto ani len predstaviť. A súčasné čierne scenáre v podobe enormného zdražovania ukazujú, čo by nás mohlo čakať v blízkej budúcnosti.

Video Ľuboša Hricu rozhodne nie je len pre silné žalúdky či pre satirikov, ale pre všetkých, ktorým ešte zostal zdravý rozum. Tí sa nad jeho slovami určite zamyslia. A tí ostatní? Nuž, čo myslíte? Čo budú robiť? A pochopia vôbec to, čo sa vo videu medzi riadkami hovorí?

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články