18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Hlas-SD sa k iným protestom 17. novembra nepridá, chystá vlastnú akciu

Neparlamentný Hlas-SD pripravuje na 17. novembra vlastnú akciu. Má súvisieť s vyhlásením, týkajúcim sa referenda. V diskusnej relácii TA3 V politike to uviedol podpredseda Hlasu-SD a člen Výboru Národnej rady SR pre sociálne veci Erik Tomáš v odpovedi na otázku, či sa strana pridá k protestným zhromaždeniam, ktoré ohlásili Smer-SD a Republika.

Člen parlamentného výboru pre kultúru a médiá Tomáš Taraba potvrdil, že s kolegom zo strany Život-NS Marekom Gécim sa ohlásených protestov zúčastnia. „Ja budem vystupovať na jednom mítingu, podpredseda strany Marek Géci na druhom, my sa teda týchto protestov zúčastníme,“ oznámil.
      Predseda Výboru Národnej rady SR pre obranu a bezpečnosť Juraj Krúpa (OĽANO) zaželal kolegom „ďalšie premorovanie“. Podľa neho ich prístup dokazuje, akú majú zodpovednosť voči štátu, ale i vlastným voličom. „Len sa cez ich chrbty dostať k moci,“ vyhlásil.

Zdroj: TASR

Foto: parlamentnelisty.sk NN

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články