17.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

HLAS je pripravený spojiť sa v podpore Igora Kršiaka aj s ďalšími politickými stranami

„Potrebujeme skončiť s bludom, že najlepšou kvalifikáciou na volenú funkciu je neskúsenosť so správou štátu alebo mesta.

Nitra sa v posledných voľbách stala obeťou rovnakého experimentu ako celé Slovensko, keď sa k moci dostali ľudia s nulovými skúsenosťami a osobnostnou výbavou, ktorá môže byť zaujímavá v opozícii, ale vo výkonnej funkcii zlyháva. Doktor Kršiak má dvadsaťročné skúsenosti s prácou v samospráve, svoje manažérske skúsenosti poskytuje viacerým mestám a HLAS je presvedčený, že je najlepším kandidátom na nitrianskeho primátora,“ povedal líder HLASu Peter Pellegrini.

HLAS je pripravený spojiť sa v podpore Igora Kršiaka aj s ďalšími politickými stranami
zdroj: fb

HLAS je pripravený spojiť sa v podpore Igora Kršiaka aj s ďalšími politickými stranami.

„Chceme spájať po celom Slovensku všetkých, ktorým ide o ľudí a majú schopnosti na to, aby pre nich niečo urobili. HLAS je dnes rešpektovanou stranou s koaličným potenciálom, ktorá môže hľadať spoluprácu so všetkými demokratickými partnermi, s výnimkou fašistov a hnutia OĽaNO,“ dodal Peter Pellegrini.

HLAS je pripravený spojiť sa v podpore Igora Kršiaka aj s ďalšími politickými stranami

HLAS chce byť aj hlasom slovenských regiónov a skutočnou politickou stranou so štruktúrami po celom Slovensku, aby bola ľuďom čo najbližšie.

„Nesmierne ma mrzí, že súčasná slovenská vláda nevytiahne päty z Bratislavy a zapcháva si oči a uši pred tým, čo hovoria ľudia. Mnohí jej predstavitelia konajú tak, že medzi tých ľudí – sklamaných, frustrovaných a čoraz viac nahnevaných – už ani ísť nemôžu. Nečudo potom, že dôvera voči vláde je na bode mrazu,“ dodal Peter Pellegrini.

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články