14.1 C
Nitra
piatok, 24 mája, 2024

Fico sa pustil do Hegera a Matoviča: Vážení priatelia, týmto idiotom nie je nič sväté. Ani zdravie ľudí

E. Heger dnes na stretnutí s premiérmi ČR, Poľska a Maďarska požiadal o pomoc pri poskytovaní zdravotnej starostlivosti občanom SR, povedal Robert Fico vo svojom najnovšom videu.

„Hanbím sa ako pes. Čo sme my preboha Urundi Burundi? Alebo krajinu zachvátila vojna, či prírodná katastrofa nezvládnuteľných rozmerov? Nie, my sme krajina v mieri, ktorá má nemocnice, lekárov aj peniaze. Toto všetko je nám málo platné, pretože máme vo vláde idiotov a magorov.

Nebudem hodnotiť obsah sporu lekárov a vlády. Keby išlo o peniaze, chápal by som ho. Ale o peniaze nejde, lebo tých má vláda koľko chce a v roku 2023 chce minúť neuveriteľných 35 mld. euro, čo je dvakrát viac, ako sme my mali k dispozícii v roku 2019.

Fico sa pustil do Hegera a Matoviča: Vážení priatelia, týmto idiotom nie je nič sväté. Ani zdravie ľudí
Robert Fico si dnes pred ústa servítku nedával. Podal si premiéra aj ministra financií. Zdroj: fb

Ide o to, že jeden idiot, psychiatrický pacient Matovič sa rozhodol merať si s lekármi piňdúrov. Ide o toho istého magora, po ktorom nám zostalo 30 tisíc mŕtvych na Covid a ktorý dnes absolútne ignoruje fakt, že po prvom decembri sa naši občania nemusia dostať ani k urgentnej zdravotníckej starostlivosti. Matovičovi je to jedno, lebo o tom, ako navštevuje psychiatrov v zahraničí sa už na Slovensku hovoria legendy.

Druhý idiot Heger, namiesto toho, aby kopal Matoviča do zadku až do Trnavy, dnes v Košiciach vyplakával a prosil susedné štáty o zdravotnícku almužnu. Hanba na sto rokov. Heger nie je schopný svojmu ministrovi ani len naznačiť, aby sa umravnil a zabezpečil, že 1. decembra neodíde z práce masa lekárov a zdravotníckych pracovníkov. On Matoviča svojím prosíkaním na V4 naopak podporil a odkázal mu, Igor, len tak ďalej a smelo urážaj zdravotníkov, veď človek, ktorý si v Trenčína zlomí nohu, ľahko zájde na Moravu a tam mu pomôžu.

Tretí idiot – minister zdravotníctva Lengvarský pôsobí ako ulízaný miništrant, ktorý sa všetkému prizerá. Keby mal trochu úcty k sebe samému, keď ju nemá k pacientom, hodil by Hegerovi funkciu ministra do tváre a s akým takým rešpektom by odišiel a postavil sa na stranu lekárov.

Vážení priatelia, týmto idiotom nie je nič sväté. Ani zdravie ľudí. Snažili sme sa veci pomôcť a v parlamente sme presadili uznesenie, ktoré doslova žiada vládu, aby zdravotnícku krízu ukončila. Nepomohlo. S hlúposťou a úchylkou Matoviča a Hegera sa nedá bojovať štandardnými zbraňami. Ich treba surovo vyhnať. A začať musíme 21. januára.

Magori a idioti vo vláde, prestaňte nás traumatizovať, máte všetky prostriedky na vyriešenie krízy. Ak to nechcete, zbaľte sa a vypadnite. Ak tak neurobíte, Váš odchod bude o to trpkejší.“

YouTube video

(ts)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články