18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Doktor Čičala šokuje: V silne zaočkovanej Austrálii zomierajú lekári, zdravotné sestry a kolabuje zdravotníctvo!

Ste zaočkovaní proti COVID-19 a nemáte zdravotné problémy? Tak patríte medzi šťastných ľudí. Stále viac je totiž takých, ktorí sa potýkajú s rozličnými problémami súvisiacimi experimentálnymi vakcínami proti koronavírusu. Žiaľ, ešte stále sa o tejto téme u nás otvorene nehovorí.

Na situáciu okolo COVID-19 a tiež očkovania proti nemu si Slováci pamätajú určite ešte veľmi dobre. Veľa bolo takých, ktorí sa očkovať experimentálnymi vakcínami dať odmietli, no bolo aj veľa takých, ktorí podľahli propagande a dobrovoľne vystavili svoje telo experimentu farmaceutických firiem.

Jedným z tých, ktorí upozorňovali na riziká poškodenia zdravia po experimentálnych vakcínach bol aj doktor Radoslav Čičala. Jeho najnovší status možno niektorým otvorí oči a zamyslia sa, ako sa po X-tej dávke cítia oni a čo sa robí s ich telom.

Doktor Čičala šokuje: V silne zaočkovanej Austrálii zomierajú lekári, zdravotné sestry a kolabuje zdravotníctvo!
Radoslav Čičala Zdroj: youtube.com

Náhle úmrtia mladých ľudí označujú syndrómom akútnej smrti

„Keď sa nás pár postavilo voči COVIDovému vakcinačnému experimentu, stali sme sa najväčšími dezinformátormi. Možno práve vďaka informáciám pár lekárov, biológov a zdravotníkov veľa ľudí nakoniec na experiment nešlo (Hlavné Správy na čele s Čarnogurským, ale aj iné alternatívne média ohlupovali dav Sputnikom, pričom išlo o rovnaký experiment),“ píše v úvode Čičala, ktorý poukazuje na situácii, ktorá nastala v silne zaočkovanej Austrálii, kde je viac ako 85% zaočkovaných a kolabuje tam zdravotníctvo.

„Zomierajú vo veľkom zdravotníci, lekári, sestry a je toľko pacientov, že nemajú byť kde ošetrení. Tieto náhle úmrtia označujú syndrómom akútnej smrti u mladých ľudí. Práve Austrália zažívala najväčší teror na svete a mnoho ľudí boli donútených na očkovanie,“ vysvetľuje lekár-psychiater.

Hneď na úvod sme objednali 18 mil. vakcín. Ako dopredu vedeli, že budú nové mutácie, a že bude treba preočkovávať? Pýta sa doktor Čičala

V Austrálii sa podľa Čičalu aktuálne zvyšujú aj úroky na hypotéky. „Ľuďom sa zvyšujú mesačne platby trojnásobne, mnohí končia na ulici. (a to tam nie je vojna Rusko-Ukrajina), takže na ňu sa vyhovoriť nedá…,“ konštatuje lekár a dodáva, že aj v jeho praxi pribúda pacientov, čo sú 2-3x očkovaní a majú 3x COVID s následkami – často cukrovky, rôzne bolesti, bolesti v mieste vpichu, problémy s rukami, únava, zhoršenie psychických problémov, nové psychické poruchy, časte virózy a ochorenia aj teraz v letnom období.

Doktor Čičala šokuje: V silne zaočkovanej Austrálii zomierajú lekári, zdravotné sestry a kolabuje zdravotníctvo!
Zdroj: FB / Radoslav Čičala

Psychické problémy môžu vznikať po očkovaní

„Netreba zabúdať, že najnovšie teórie poukazujú aj na to, že psychické problémy môžu mať autoimunitný pôvod, a tým pádom môžu vznikať po očkovaní, mal som už viacero takých pacientov,“ vysvetľuje psychiater Čičala, podľa ktorého pribúda ľudí, ktorí prichádzajú o bývanie, lebo ho nedokážu splácať.

„Tento rok to bude do 10 000 ľudí, ďalšie roky to má rásť násobne. Preto vám odporúčam uskromniť sa, vybudovať si zásoby základných surovín, zabezpečiť si pôdu a namiesto trávenia času pred televízorom alebo v krčme, začať si pestovať, chovať…a samozrejme spolupracovať,“ končí doktor Radoslav Čičala svoj status dobrou radou.

Jozef Uhlárik

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články