16.1 C
Nitra
streda, 22 mája, 2024

Dlhoročný redaktor TV JOJ Samuel Migaľ posilnil HLAS

HLAS – sociálna demokracia predstavil novú odbornú posilu, do svojho politického tímu. Známeho a dlhoročného redaktora TV JOJ Samuela Migaľa.

“Ide o osobnosť, ktorá sa vo svojej práci venovala po dlhé roky problémom ľudí. HLAS chce túto jeho prepojenosť s každodenným životom ľudí a mediálneho prostredia využiť na riešenia, ktoré im zlepšia život. Verím, že v našom tíme bude úspešný a jeho podnety a prácu uvidíte priamo vo výkone našej strany,“ uviedol Peter Pellegrini.

Samuel Migaľ svoje rozhodnutie vstúpiť do HLASu – sociálna demokracia odôvodnil slovami, že považuje lídra HLASu za politika, ktorý dokáže vyviesť Slovensko z krízy a marazmu. „Ponúka riešenia pre ľudí a teším sa na vzájomnú spoluprácu v prospech ľudí. Chcem sa venovať zlepšeniu mediálneho priestoru a kultúry, kde mám veľa podnetných nápadov,“ skonštatoval Migaľ.

Líder HLASu Peter Pellegrini sa verejne prihlásil aj k výzve banskobystrickej župy, ktorá žiada zlepšenie dialógu so štátom a predvídateľnú ekonomickú politiku voči samosprávam. “ HLAS je aj hlasom regiónov. Sme najúspešnejšou stranou, ktorá uspela v regionálnych voľbách a máme pripravené riešenia pre samosprávu. Človek nemôže byť trestaný za to, kde sa narodil a preto sme sa ako strana zaviazali, že do 12 rokov vyrovnáme regionálne rozdiely,“ zdôraznil Peter Pellegrini. “V týchto rozbúrených časoch ponúkame pokojnú silu, ktorá ašpiruje na víťazstvo vo voľbách a chce zmeniť Slovensko, kde po amatéroch príde skúsená vláda pracujúca pre ľudí,“ dodal Peter Pellegrini.

“Už sme raz zažili čo hnev a nespokojnosť spôsobili. K moci sa dostali amatéri, ktorí rozvrátili štát. Aj dnes hrozí, že sa k moci dostanú neskúsení ľudia, ktorí nevedia riadiť štát a dúfajú, že sa premlčia až do vládnych kresiel,“ varoval líder HLASu. „Uvedomujeme si, že stojíme pred náročnou úlohou ponúknuť Slovensku riešenie nielen pre prítomnosť, ale aj pre budúcnosť. Preto tvoríme a ponúkame skúsený politický tím, ktorý začne pracovať, od prvého dňa po voľbách, pre Slovensko,“ povedal Peter Pellegrini.

(ts, foto fb Samuel Migaľ)

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x