10.9 C
Nitra
štvrtok, 11 apríla, 2024

Desivá noc v Podhájskej. Búrka narobila škody ako po tajfúne či bombardovaní

Búrky a výčiny počasia kvária v ostatnom čase prakticky celú Európu. V týchto dňoch mohli výčiny počasia na vlastnej koži zažiť aj obyvatelia Nitrianskeho kraja. Doslova des zažívali najmä v Podhájskej.

Blesky križovali oblohu, hrmot ako pri bombardovaní a k tomu silný vietor a šľahajúca voda padajúca z oblohy. Aj takto to vyzeralo na viacerých miestach v Nitrianskom kraji v pondelok večer a v noci. Búrka, ktorá sa prehnala krajom zanechalo veľké materiálne škody, ktoré ľudia začali počítať po tom, ako sa rozvidnelo. Ako to vyzeralo v Podhájskej zverejnil v statuse profil iMeteo.sk.

Obcou Podhájska sa prehnala ničivá búrka. Tá úradovala hlavne v okolí termálneho kúpaliska, kde napáchala značné škody. Vyvrátené sú stromy na ul. Železničná. Hasiči odstránili spadnuté stromy pre prejazd záchranných zložiek k termálnemu kúpalisku. Kúpalisko je do odvolania ZATVORENÉ,“ skonštatovalo sa v profile, ku ktorému boli pripojené aj fotky z toho, ako to vyzeralo na kúpalisku.

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x