19.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Chceli by ste získať v Nitre nájomný byt a neviete ako na to? TOTO VIDEO vám v mnohom pomôže

Je úplne prirodzené, že ľudia chcú bývať. A najlepšie vo svojom. Ak to však už nejde, pretože hypotéky sú v súčasnosti pre mnohých nedostupné ako pomaranče za socializmu, a za „hotové“ si dnes dokáže kúpiť byt či dom skutočne iba málokto, tak čo je k dispozícii? Je to teda buď „mamahotel“, prenájom alebo nájomné bývanie.

Výstavbu 25-tisíc nájomných bytov ročne sľubovalo pred voľbami v roku 2020 ústami svojho predsedu Borisa Kollára hnutie Sme rodina, že lenže zostalo iba pri sľuboch. Niektorým mestám a obciam sa predsa len nejaké nájomné byty postaviť podarilo, a tak ich postupne rozdeľujú záujemcom o ne. Ako sa dostať k nájomnému bytu v Nitre? Mesto Nitra to v statuse a najmä videu na sociálnej sieti vysvetľuje pomerne jasne.

Kto má teda na nájomné bývanie nárok a kto ho dostane medzi prvými? Tak na toto, ale aj na iné otázky, dá odpoveď spomínané video. Mnohých informácie v ňom isto potešia, iní zostanú zrejme sklamaní. Takže ako to vlastne s prideľovaním nájomných bytov v meste pod Zoborom je, a ako sa oň prihlásiť?

„CHCEM ZÍSKAŤ NÁJOMNÝ BYT. Chcete bývať v nájomnom byte mesta Nitra? Podajte si žiadosť o pridelenie nájomného bytu. Kde nájdete takúto žiadosť a aké potvrdenia sú k tomu potrebné nájdete v tomto videu,“ informuje občanov mesta nitrianska radnica v krátkom statuse s odkazom na spomínané video. 

Dodo Púchovský

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

0 0 hlasov
Hodnotenie článku
Prihlásiť sa na odber
Upozorniť na
0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Prečítajte si tiež

Najnovšie články

0
Komentujte a vyjadrite svoj názor.x