18.1 C
Nitra
pondelok, 24 júna, 2024

Blaha: Je iróniou, že človek, ktorý svojich oponentov označuje za „opice“ a „dezolátov“, najnovšie vyplakáva, že je označovaný za vlastizradcu

Jaroslav Naď zjavne nezvláda politickú kritiku a iba potvrdzuje, že na výkon funkcie ministra osobnostne ani inteligenčne nedorástol. Jeho žalobu vnímam ako pubertálny úlet, na ktorom sa moji právnici výborne zabávajú.

Je iróniou, že človek, ktorý svojich oponentov označuje za „opice“ a „dezolátov“, najnovšie vyplakáva, že je označovaný za vlastizradcu.

Naď bohapusto klame, že ho z vlastizrady obviňujeme bez akýchkoľvek dôvodov a argumentov. Naopak, poskytli sme množstvo faktov a argumentov.

Opakovane upozorňujeme, že obranná dohoda s USA, ktorú vyjednával, je jednostranne výhodná pre Spojené štáty, narúša princíp národnej suverenity a nechráni Slovensko pred umiestnením jadrových zbraní.

Opakovane upozorňujeme, že vyzbrojovanie Ukrajiny môže Slovensko zatiahnuť do vojny s Ruskom a urobiť z nás terč. Opakovane upozorňujem, že takéto činy sú zradou národných záujmov Slovenskej republiky.

Zároveň upozorňujeme na to, že minister Naď je spoluzakladateľ Slovenského inštitútu pre bezpečnostnú politiku, ktorý v čase jeho mimovládneho pôsobenia úzko spolupracoval s americkou ambasádou a dostával od nej aj finančné krytie. Dnes tento inštitút dostáva desiatky tisíc eur od vlády, v ktorej Naď sedí ako minister.

Minister Naď zrádza národné záujmy Slovenskej republiky a koná v súlade so záujmami cudzej mocnosti, a teda je úplne legitímne, aby som ho ako opozičný poslanec označoval za vlastizradcu – ak mu to spôsobuje nervové problémy, treba navštíviť odborníka, ale súd mu v tomto nemá ako pomôcť.

Skôr ma udivuje, ako sa do prípadu vkladá bývalý poradca Zuzany Čaputovej Peter Kubina, čo len potvrdzuje, že na takýchto útokoch na slobodu slova zo strany vládnej garnitúry, má eminentný záujem aj Prezidentský palác.

Osobitne vtipné je, že Naď je vrcholovým predstaviteľom hnutia OĽaNO, ktorá používa tie najprimitívnejšie a najvulgárnejšie útoky voči politickým oponentom, takže je doslova trápne, ak dnes Naď fňuká ako malé dieťa a nevie zniesť politickú kritiku.

Mimoriadne kuriózne je aj to, že Naď chce vysúdiť stotisíc eur a poslať ich ľuďom na Ukrajinu – to len potvrdzuje, že táto vláda absolútne nevníma ťažkú sociálnu situáciu Slovákov a jediné, čo ich zaujíma, sú Ukrajinci.

Považujem to za cynické voči Slovákom a len to potvrdzuje, že Naď absolútne nereflektuje na národné záujmy Slovenska a zrádza ich na dennej báze.

Zdroj:TS

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články