28.1 C
Nitra
piatok, 21 júna, 2024

Beh pre VIKTÓRIU v parku na Sihoti sa blíži

Pomôžme Viktórii napredovať krok po kroku. Pripravený je Beh pre Viktóriu v mestskom parku na Sihoti.

„Robíme všetko preto, aby Vikinka bola čo najviac v pohode. Niekto by čakal, že nás takáto diagnóza položí na kolená, ale nás nakopla. Dvakrát do týždňa navštevujeme súkromné centrum v Hlohovci ”Ja sám”, kde Vikinka cvičí. Veľmi nám tam pomohli a naďalej pomáhajú napredovať. V ”Ja sám” pravidelne podstupuje terapiu Tomatis. Len tu nastal problém, finančne to nezvládame utiahnuť.“

To sú slová Barbory Peťovskej. Viac o Vikinke si môžete prečítať tu: https://www.ludialudom.sk/vyzvy/8790

Aj tento rok Barbora Peťovská spolu so speváčkou Brigitou organizujú Charitatívny beh pre Viktóriu už po druhýkrát. cieľom behu je vyzbierať potrebnú sumu na ďalšie rehabilitácie Tomatis. Registrácie sú možné v deň behu, ráno 28.8. od 8:00. Časový harmonogram a milé darčeky, ktoré sú pripravené pre registrovaných bežcov, nájdete tu:

FB udalosť https://fb.me/e/ODs7qDHs

„Veríme, že bežci a ich rodiny opäť vytvoria krásnu atmosféru. Ďakujeme všetkým partnerom za podporu. A hlavne Asociácii pomoci postihnutým Appa,“ dodáva Brigita. 

Beh pre VIKTÓRIU v parku na Sihoti sa blíži
beh pre Viktóriu

Ak sa vám článok páči, zdieľajte ho na Facebooku a dajte o ňom vedieť svojim priateľom. Pridajte sa k nám aj na Telegrame https://t.me/nnnoviny. Ďakujeme.

Prečítajte si tiež

Najnovšie články